Ceek VR Nedir? Metaverse Gözdesi Ceek VR

Ceek VR Nedir
Ceek VR Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ceek VR (CEEK) Nedir?

Ceek VR Nedir? Ceek VR gelecekti yıllarda herkesin kullanabileceği bir teknoloji olması beklenen, sanatçı ve şarkıcılarla tüm dünyada bir araya getirmek için oluşturulan bir Metaverse evrenidir. Ceek VR sadece bir platform değil kendi ekosistemi bulunan bir evrendir. Ceek VR Nedir? Bu evrende şarkıcılar hayranlarına sanal gerçeklik teknolojisini kullanarak konserler verip ve onlarla beraber etkileşim haline geçebilmelerini sağlıyor. Platform son zamanlarda kendini oldukça geliştirmiş ve mobil uygulamalarını dahi Play Store ve App Store’da yayınladı.

Ceek VR Nedir? Ceek VR Evreninde sadece konser gibi etkinlikler olmamakla beraber bir NFT ve DeFi market olma özelliğine de sahipttir. NFT ve DeFi marketlerinde sanatçıların oluşturduğu dijital benzersiz token, NFT’leri satışa çıkarabilmekte kendileri için bir gelir elde edebilmektedirler. Sonraki yıllarda VR teknolojisinin yaygınlaşması ile tüm kullanıcılar bu teknolojiyi kullanarak sevdikleri sanatçıların çevrimiçi konserleri katılabilecek ve etkileşime girebilecekler.

Ceek VR (CEEK) Coin Nasıl Çalışır?

Ceek VR Nedir? Kendisini video ve müzik yayıncılığının geleceği olarak gören CEEK VR, patentli bir VR setine sahiptir. Şu anda dünya çapında satışta olan bu set, yayıncıların ve sanatçıların sanal bir etkinlik akış platformu kullanarak performans göstermelerine ve para kazanmalarına imkân sağlıyor. Diğer bir deyişle, sanatçılara, şarkıcılara ve yayıncılara, hayranları ve izleyicileri veya dinleyicileri ile doğrudan etkileşim kurma şansı veren CEEK VR, tüm kategorilerdeki içerik üreticilerine gelecekteki kazanç ve performans görüntüleme olanağı sunuyor. CEEK VR projesi ve ekosisteminin yerel token birimidir.

CEEK Ortaklıkları

Katy Perry 2018’de CEEK, hem takım eğitimi hem de diğer promosyonlar için Kings Guard ve Orlando Magic Gaming adlı NBA 2k League (eSports) franchise’larıyla işbirliği yaptığını duyurmuştu. CEEK bununla beraber madeni paralarının ana akım kullanımına yardımcı olacak Bancor ile tamamen entegre edilmiştir. CEEK, Ethereum Kurucu Ortağı Anthony Di Iorio’nun Jaxx’i ile entegre olmayı planlıyor. Şirket bununla kalmayıp, sürükleyici sanal gösteri deneyimleri oluşturmaya yardımcı olmak için U2, Katy Perry ve Lady Gaga gibi sanatçılarla da iş birliği yapmıştı. CEEK platformu, CEEK üzerindeki akıllı sözleşmelerin dış veri beslemeleri aracılığıyla harici varlıklarla bağlantı kurmasına izin veren blok zinciri tabanlı bir ara katman yazılımı kullanmayı planlıyor. CEEK kullanıcıları, sanal dünya ödemelerini gerçek dünya ödemeleriyle birleştiren verimli bir ödeme çerçevesi aracılığıyla akıllı sözleşmeler kullanarak “zincir üstü” üyelikler gibi şeyler satın alma imkânı sunuyor.

Ceek VR İle Ortaklık Kuran Ünlü İsimler

Ünlü NBA yıldızı Dwayne Wade, bir basketbol akademisi kurmak üzere Ceek VR ile işbirliği kurdu. CJ McCollum, Collin Sexton, Cheyenne Parker gibi başka yıldızlar da bu akademide yer alacak. Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley, Demi Lovato gibi ünlü müzisyenler de Ceek VR ile işbirliği halindedir.

Ceek VR projesinin özellikleri nelerdir?

  • Kendi ekosistemi olan Ceek VR, sanal gerçeklik teknolojisi aracılığıyla kullanıcılar ve geliştiriciler için çeşitli fırsatlar sunar. Bununla birlikte Ceek projesi, dağıtım kanalları aracılığıyla yazılım ve donanım destekleri de sağlamakta.
  • Ceek, bu proje aracılığıyla yapılacak olan tüm işlemlerin güvenilir olmasını sağlar. Aynı zamanda kullanıcılar, Ceek platformundaki işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlıyor.
  • Sanal gerçeklik evreni olarak tanımlanan metaverse teknolojisi sayesinde şarkıcılar, hayranlarına bu sanal evrende konserler verebilir.
  • Ceek VR platformunda, daha önce anlaşma sağlanan şarkıcı ve müzik grupları; telif haklarını takip edilmesini de kontrol eder.
  • Kullanıcılar, Ceek City’de birçok etkinliğe katılabilecek. Konser, spor salonu, teknoloji sohbetleri gibi çeşitli etkinliklere katılma deneyimine sahip olacaklar.

CEEK Coin Güvenilir Mi?

Ceek VR Nedir? Ceek Coin, Ethereum blockchain teknoloji altyapısını kullanarak şifreleme yapmaktadır. Ayrıca Ceek platformu olan Ceek VR birçok uluslararası şirket ve isimle anlaşma sağlamış bulunmakta buda Ceek Coin güvenilirliğini olumlu yönde etkiliyor.

Ceek VR Projesini Özel Kılan Nedir?

Ceek VR Nedir? Ceek VR, fiziksel bir etkinliği en ön sırada izlemeye çok daha ucuz ve geniş ölçekli bir alternatif sunar. Varsayalım ki, bir futbol maçını ya da konseri en önden izlemek istiyorsanız eğer, koltuk sayısı sınırlı olduğundan bilet fiyatları epey yüksek olacaktır. Ancak Ceek VR, yüzbinlerce kişiye metaverse dünyasındaki etkinlikleri en önden deneyimleme olanağı sunup ve böylece maliyet de düşürür. Bu, etkinlikleri düzenleyen yaratıcılar için önemli bir avantaj sunar. Çünkü daha fazla bilet satabilir, böylece daha çok gelir elde edebilirler.

Ceek’i özel kılan şey, ise blok zincir teknolojisini detaylı bir şekilde kullanmasıdır. Blok zincirinde içerik görüntüle doğrulanır ve sanatçılar, kaç bilet sattıklarını gerçek zamanlı olarak görebilme imkânı verir. Böylece süreç çok daha şeffaf bir hale gelir. Blok zincirin değiştirilemezliği sayesinde artık sanatçıların bir dijital platformun verilerine körü körüne güvenmesi gerekmez.

Ceek VR (CEEK) Nasıl Alınır?

Ceek VR Nedir? Ceek VR alım satımı gerçekleştirmek içim çeşitli global borsalar üzerinden gerçekleştirilirsiniz. Fiyatı piyasadaki arz-talep ilişkisine bağlı olarak oluşur. Ceek VR küçük parçalarına ayrılabilir, dolayısıyla 1 Ceek VR coin almak yerine işlem tutarınız 1 TL’den büyük olmak koşulu ile daha küçük miktarlarda işlem gerçekleştirebilirsiniz. Ceek VR coin alım ve satımını gerçekleştirmek için sanal bir cüzdana, yani Ceek VR adresinizin olması gerekir.

Ceek VR nasıl kullanılır?

Ceek VR satın almak ya da kullanmak için sanal cüzdan adresi oluşturmanız lazım. Bu cüzdanların adresleri sayesinde kripto para alışverişi gerçekleştirebilirsiniz, alışveriş yapabilirsiniz. Ceek VR coini transfer işlemi asimetrik şifreleme ile imzalanarak gönderilir. İşlemlerin her biri ağda duyurulur ve blockchain’e, yani zincire dahil olur. Bu sayede aynı Ceek VR coinin birden fazla kullanılmasının önüne geçilmiş ve sorunların çıkmasını önler

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!