CEEK VR Nedir? CEEK Ne İşimize Yarar?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CEEK VR nedir? CEEK VR, sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimi geliştiricisidir. Sanatçıları, sporcuları ve içerik oluşturucuları, hayranlarıyla buluşturmaktadır. Kriptohocası.net olarak bu makalede “CEEK VR nedir” sorusunu yanıtlayacağız. Ek olarak CEEK tokeni, toplam arz ve mevcut fiyat konularıyla birlikte projenin nasıl satın alınacağını da anlatacağız.

CEEK VR nedir?

CEEK VR’ı sanatçılara, sporculara, içerik oluşturucularına yeni gelir kapısı yaratan, hayranlarla ünlüler arasında etkileşim kurulmasını sağlayan bir streaming platformu olarak açıklayabiliriz. Platformun misyonu, içerik oluşturucularına dijital araçlar sağlamak ve yeni gelir kapıları açmaktır. Platform, sanatçıları ve hayranlarını sanal dünyayı kullanarak birbirine bağlamaktadır. Şarkıcılar, sporcular ve dijital içerik üreticileri platformun iş birliği içerisinde olduğu meslek gruplarına örnektir. Bununla birlikte CEEK VR’ın partnerlik yaptığı en önemli marka Universal Music’tir. Çünkü Universal Music, içlerinde Katy Perry, Lady Gaga, U2, Sting ve Neyo’nun olduğu dünyaca ünlü sanatçıları temsil etmektedir.

CEEK VR, blok zincirde doğrulanan sanatçıların ödeme almalarını mümkün kılmaktadır. Bu sayede sanatçılar, eserlerinden daha hızlı ve sorunsuz şekilde para kazanabilmektedir. Sanatçılar dışında içerik oluşturucular da CEEK’ten faydalanabilmektedir. CEEK’in sanal etkinlik streaming platformu, içerik oluşturucuların çalışmalarından para kazanmalarını sağlamaktadır. Ek olarak içerik oluşturucular, platform sayesinde hedef kitlelerini büyütebilmektedir.

CEEK tokeni nedir?

Platformun kripto para birimi CEEK’tir. Token sahipleri; CEEK sayesinde gerçek dünyadaki konserler, hayır amaçlı bağış toplama etkinlikleri, spor etkinlikleri ve teknoloji zirvelerine katılabilmektedir. Ek olarak token aynı zamanda bir yönetişim tokeni görevi görmektedir. Yani yatırımcılar, “dünya içi” etkileşimler, ödüller ve oylamalarla ilgili konularda yetkili olabilmektedir.

Projenin güçlü yönleri nelerdir?

  • İşlemler güvenli ve şeffaftır. Blok zincirde değişmez bir değişim kaydı sağlamaktadır.
  • Kullanıcılar, Blockchain’i kullanarak dijital varlıklara maliyetin çok altında erişebilmektedir. Kullanılan özel standart, gas maliyetini bir sentin 10’da 1’ine kadar düşürmektedir.
  • Açık standartlar, kullanıcılara birden fazla dijital gerçeklik ortamında geçerli dijital öğelere sahip olma becerisi sağlamaktadır.

CEEK’in toplam arzı ve mevcut fiyatı nedir?

Coingecko verilerine göre CEEK VR’ın toplam arzı 1,000,000,000 CEEK’tir. Bununla birlikte dolaşımdaki arz miktarı 790,547,761 CEEK’tir. Ek olarak son 24 saat ticaret hacmi 3,535,854$ olan projenin piyasa değeri ise 143,691,789$’dır. CEEK şu anda kripto para borsalarında 0,181762$ seviyesinden işlem görmektedir. Ancak Kasım 2021’de 1,19$’a kadar yükselmiş ve kendi fiyat rekorunu kırmıştır.

CEEK VR nedir? CEEK Nasıl Alınır?

Proje birden fazla önemli kripto para borsasında işlem görmektedir. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, projenin işlem gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. CEEK VR’ın işlem gördüğü borsalardan bazıları şunlardır: Gate, KuCoin, Huobi Global, MEXC, ProBit, Bitget ve Hotbit. Buna göre, CEEK VR almak isteyen yatırımcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır. Ek olarak yatırımcılar, cüzdanlarına USDT vb. bir kripto para eklemelidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!