Bytecoin Nedir? Piyasa Değeri

Bytecoin Nedir
Bytecoin Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bytecoin nedir; Yatırımcılarına ödeme işlemlerinde anonim kalmayı sağlayan sır kalma amacı olan kripto paradır. Yapılan işlemlerin tarafları, miktarı ve yerleri hakkındaki bilgileri gizlemektedir. Piyasa değeri; Bütün yatırımcılar açık kaynaklı olması sebebi ile Bytecoin ilerlemesine katkı sağlamaktadır. Anonim kalmayı tercih eden yatırımcılara minimum masraf ve seri işlem imkanı tanımaktadır.

CrytoNote teknolojisi ile 2012 tarihinde oluşturulan ilk kripto paradır. Bytecoin’ in en önemli özelliği tam imzasızlık olarak belirtilmektedir. Bytecoin belirlenen toplam arz miktarına ulaştığı için madencilik faaliyetleri sona ermiştir.

Bytecoin nedir; Bytecoin bir token olduğu için token işlemleri gerçekleştiren bir borsa ile çalışılmalıdır. HitBTC, Poloniex, Coinex Gate.io bu borsalarından biri seçilebilir.

Bytecoin Nasıl Çalışır?

Bytecoin ağı Android işletim istemi, Linux ve MAC işletimi kullanan bilgisayarlarda kullanılabilir. Piyasa değeri; Bu para birimini bir topluluk geliştirir ve yönetir. Yatırımcıları Bytecoin topluluk ile birlikte oy ve karar hakkına sahiptir. Egalitarian Proof of Work üzerinde çalışmaktadır. Bu durum madenciliğin bir çeşidi olan CPU madencilerine yaramaktadır. Madencilik faaliyeti konusunda adalet sağlamaya çalışmaktadır. Bytecoin ağı saniyeler içerisinde blok yaratır ve doğrulama yapılması 2 dakika sürmektedir.

Bytecoin Güncel Verileri

Bytecoin toplam arzı 184,470,000,000 BNC ulaşmıştır. Dolaşımdaki arz seviyesi toplam arz miktarına ulaşmıştır.

2022 yılı 25 kasım verilerine göre: 0.000000001697 BTC değerinde yüzde 4,03 oranında artış yaşanmıştır. 0.00000002456 ETH değeri yüzde 5,26 fiyat artışı olmuştur.

TRY cinsinden değeri 0,000497 TRY. Son 24 saatlik işlem hacmi 646.471 TRY. Piyasa değeri 91.562.996 TRY olarak belirlenmiştir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!