Bu Tahminlere Dikkat: Bitcoin Mayıs Sonunda Bu Seviyelerde Olacak!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin fiyatı, sınırlı direnç ve destek seviyelerinde gezinmeye devam ediyor ve bu da önümüzdeki belirleyici bir aşamanın devam ettiğini gösteriyor. Bununla birlikte, analistlere göre birden fazla faktör dik bir düşüşe işaret ettiğinden, belirleyici aşama bir kırılma ile sona ermeyebilir. BTC fiyatı, 18 ayın en düşük seviyesi olan 21.000 dolar civarındaki seviyelere ulaşmak için yine yüzde 25’ten fazla düşüyor gibi görünüyor.

Bitcoin için sıradaki seviyeler hangileri?

Kriptohocaası.net olarak da bildirdiğimiz üzere Bitcoin (BTC) fiyatı düşüş trendinde devam ediyor ve bu nedenle daha düşük desteğin altına gerileyip sert bir şekilde düşmeye hazırlanıyor. Yakın tarihli bir güncellemede, BTC balinaları yaklaşmakta olan BTC fiyat hareketi konusunda belirsiz görünüyor ve bu nedenle son 24 saat içinde yaklaşık 30.000 BTC’yi tasfiye ettiler. Öte yandan, analistlere göre, borsalardaki arz da yaklaşık 10.000 BTC kadar arttı. Dolayısıyla bu, piyasada önemli bir satış baskısı oluşturması gerekebilecek devasa BTC rezervlerinin bir etkisi olabilir. Uzmanlara göre varlık şu anda 29.000 dolar seviyesini de kaybetmenin eşiğinde.

ununla birlikte, BTC fiyatı bir kez daha 29.000 doların altına düşerse ve kısa sürede toparlanamazsa, o zaman dik bir düşüş eğiliminin yeniden başladığı varsayılabilir. Burada, popüler bir analist Capo’nun tahmin ettiği gibi fiyatın 21.000 dolara kadar düşmesi bekleniyor. Analist birkaç gündür Bitcoin fiyat hareketini yayınlıyor ve şaşırtıcı bir şekilde fiyat tahmine göre hareket ediyor. Başlangıçta fiyatlar 30.000 doların üzerinde seyrederken, analist 28.600 dolar civarındaki seviyeleri test etmek için 29.000 doların altına bir düşüş öngörmüştü. Erken işlem saatlerinden itibaren ateşlenen son düşüş, tahmini doğruluyor.

Piyasada son durum nedir?

Bu sırada, genel piyasaya bakıldığında toplam kripto para piyasasının değeri son 24 saatte yüzde 1.6 oranında düşüş yaşayarak 1.26 trilyon dolara gerilemiş görünüyor. En büyük altcoin Ethereum da 1.780 dolar civarında el değiştiriyor. ADA, SOL gibi kripto paralar ise yüzde 5 oranında değer kaybetti.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!