BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bu Tahminlere Dikkat: Bitcoin Mayıs Sonunda Bu Seviyelerde Olacak!

0 1

Bitcoin fiyatı, sınırlı direnç ve destek seviyelerinde gezinmeye devam ediyor ve bu da önümüzdeki belirleyici bir aşamanın devam ettiğini gösteriyor. Bununla birlikte, analistlere göre birden fazla faktör dik bir düşüşe işaret ettiğinden, belirleyici aşama bir kırılma ile sona ermeyebilir. BTC fiyatı, 18 ayın en düşük seviyesi olan 21.000 dolar civarındaki seviyelere ulaşmak için yine yüzde 25’ten fazla düşüyor gibi görünüyor.

Bitcoin için sıradaki seviyeler hangileri?

Kriptohocaası.net olarak da bildirdiğimiz üzere Bitcoin (BTC) fiyatı düşüş trendinde devam ediyor ve bu nedenle daha düşük desteğin altına gerileyip sert bir şekilde düşmeye hazırlanıyor. Yakın tarihli bir güncellemede, BTC balinaları yaklaşmakta olan BTC fiyat hareketi konusunda belirsiz görünüyor ve bu nedenle son 24 saat içinde yaklaşık 30.000 BTC’yi tasfiye ettiler. Öte yandan, analistlere göre, borsalardaki arz da yaklaşık 10.000 BTC kadar arttı. Dolayısıyla bu, piyasada önemli bir satış baskısı oluşturması gerekebilecek devasa BTC rezervlerinin bir etkisi olabilir. Uzmanlara göre varlık şu anda 29.000 dolar seviyesini de kaybetmenin eşiğinde.

ununla birlikte, BTC fiyatı bir kez daha 29.000 doların altına düşerse ve kısa sürede toparlanamazsa, o zaman dik bir düşüş eğiliminin yeniden başladığı varsayılabilir. Burada, popüler bir analist Capo’nun tahmin ettiği gibi fiyatın 21.000 dolara kadar düşmesi bekleniyor. Analist birkaç gündür Bitcoin fiyat hareketini yayınlıyor ve şaşırtıcı bir şekilde fiyat tahmine göre hareket ediyor. Başlangıçta fiyatlar 30.000 doların üzerinde seyrederken, analist 28.600 dolar civarındaki seviyeleri test etmek için 29.000 doların altına bir düşüş öngörmüştü. Erken işlem saatlerinden itibaren ateşlenen son düşüş, tahmini doğruluyor.

Piyasada son durum nedir?

Bu sırada, genel piyasaya bakıldığında toplam kripto para piyasasının değeri son 24 saatte yüzde 1.6 oranında düşüş yaşayarak 1.26 trilyon dolara gerilemiş görünüyor. En büyük altcoin Ethereum da 1.780 dolar civarında el değiştiriyor. ADA, SOL gibi kripto paralar ise yüzde 5 oranında değer kaybetti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.