Bu Bitcoin Tahminleri Tedirgin Etti: O Rakamlar Bekleniyor!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tarih tekerrür ederse, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 2020 boğa piyasasından bu yana görülmeyen seviyelere geri dönebilir. Kriptohocası.net olarak detayları aktarıyoruz.

Bu senaryo gerçekleşirse Bitcoin 15.500 dolara düşebilir

24 Mayıs’ta yayınlanan ve Bitcoin’in 200 haftalık hareketli ortalaması (WMA) ile etkileşimini inceleyen yeni bir analize göre, Bitcoin taban fiyat hedefi 15.500 dolar ile 19.000 dolar arasında olabilir. Popüler yatırımcı ve analist Rekt Capital, bir Twitter gönderisinde, BTC/USD’nin 200WMA’yı yeniden test etmek için düşmesi durumunda neler olabileceğini açıkladı. Bitcoin’in tarihi boyunca bir can simidi olan 200WMA, hiçbir zaman kesin olarak kırılmamış olan sürekli yükselen bir son destek hattıdır. Şu anda 22.000 dolar civarında olan seviye, ayı piyasaları söz konusu olduğunda, çizgi gibi davranmaya devam ettiğini gösteriyor.

Analist fiyatın buralara gerilemesinin çok kötü olduğunu ve söz konusu hareketli ortalamanın destek olarak kalmaya devam etmesi gerektiğini belirtiyor. Rekt Capital aynı zamanda bu seviyenin tarihi bir alım fırsatı olduğuna dikkat çekiyor. Bununla birlikte, bu fitiller spot fiyatın yüzde 28’ine kadar çıktı, yani şimdi benzer bir fitil gerçekleşirse, Bitcoin 15.500 dolara ulaşacak. Analist, konu ile ilgili şunları söyledi:

BTC, 200-MA’NIN ALTINDA YÜZDE -14 İLA YÜZDE -28 ORANINDA FİTİL YAPMA EĞİLİMİNDEDİR. VE BTC 200-MA ŞİMDİ 22.000 DOLARLIK FİYAT NOKTASINI TEMSİL ETTİĞİNDEN… 200-MA’NIN ALTINDA YÜZDE -14’LÜK BİR AŞAĞI YÖNLÜ FİTİL, ~ 19.000 DOLARLIK BİR FİYAT İLE SONUÇLANACAKTIR. VE EĞER BTC, MART 2020’DE 200-MA ALTINDAKİ AŞAĞI YÖNLÜ FİTİL DERİNLİĞİNİ TEKRARLAYACAK OLURSA, 15.500 DOLARLIK FİYAT NOKTASINI TEKRAR ZİYARET EDEBİLİR.

Bu seviyelere dikkat

Rekt Capital, tüm zamanların en yüksek seviyelerinden ve Bitcoin’in bu ayki death cross’dan gelen tarihsel düşüşleri inceledi ve 22.700 dolarlık bir BTC fiyat hedefi üretti. Bu seviye neredeyse mevcut 200WM’de. Analist konu ile ilgili şunları söyledi:

BTC YAVAŞ YAVAŞ 200-MA’YA YAKLAŞIYOR. TARİHSEL OLARAK, 200-MA, UZUN VADELİ BTC YATIRIMCILARI (YEŞİL YUVARLAKLAR) İÇİN BÜYÜK YATIRIM GETİRİSİ İLE HARİKA FIRSATLAR SUNMA EĞİLİMİNDEDİR. BTC GERÇEKTEN 200-MA DESTEĞİNE ULAŞIRSA… DİKKAT ETMEK AKILLICA OLUR.

Stoktan akışa Bitcoin fiyat modellerinin yaratıcısı olan bir diğer popüler analist PlanB de uzun zamandır 200WMA’nın destek rolü üstlendiğini savunuyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!