Bu 2 Altcoin Önemli Ortaklık Duyuruları Yaptı: Hakında Detaylar!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasalarında düşüş trend sürerken, 2 altcoin projesinden önemli ortalık haberleri geldi. Nijerya, ülke içinde oluşturulan ve kaydedilen IP’lerin ticarileştirilmesine yol açacak üç yıllık bir Fikri Mülkiyet Hakkı (IPR) anlaşmasında Developing African Group ile ortaklık kurdu. İnternet tarayıcılarından Brave Browser ise, Solana (SOL) ekosistemiyle geniş kapsamlı bir entegrasyon sağlamaya hazırlanıyor. kriptohocası.net olarak, açıkladığı ortaklık haberleriyle adından söz ettiren 2 altcoin projesini detayları aktarıyoruz.

Bu altcoin projeleri ortaklık haberleriyle adından söz ettiriyor

Nijerya, ülke içinde oluşturulan ve kaydedilen IP’lerin ticarileştirilmesine yol açacak üç yıllık bir Fikri Mülkiyet Hakkı (IPR) anlaşmasında Developing African Group ile ortaklık kurdu. Ortaklık kapsamında, Nijerya hükümeti, Developing African Group’a, ülke vatandaşlarının telif hakları veya gelirler karşılığında fikri mülkiyetlerini yükleyebilecekleri ve takas edebilecekleri bir platform geliştirmesi için özel lisans verecek. Tüm telif hakları ve gelirler, Developing African Group tarafından oluşturulan platformdaki kullanıcıların cüzdanlarına alınacak. Basın bültenine göre, platformda ticarileştirilebilecek içeriğin bir kısmı şarkıların, videoların, şarkı sözlerinin, şovların, podcast’lerin ve diğer akışlı içerik biçimlerinin telif haklarını ve ticari markalarını içeriyor..

Developing Africa Group hiç zaman kaybetmeden çalışamaları başlatmak için Nijerya hükümetinin onayını takiben Koibanx ve popüler blockchain ağı Algorand’ı seçti. Duyuruya göre, Koibanx çeşitli sanatçıların fikri mülkiyetlerini takas etmek için kullanılacak token’leri geliştirirken, Developing Africa kripto para birimi de dahil olmak üzere tüm platformu Algorand ağında kurmayı planlıyor. Developing Africa Group CEO’su Ben Oguntala, ortaklığı geliştirmek için Algorand’ın benimsenmesi hakkında şunları söyledi:

YALNIZCA ALGORAND’IN PROTOKOLÜ BÖYLESİNE BÜYÜK ÖLÇEKLİ BİR PROJEYİ UYGULAMAK İÇİN GEREKEN PERFORMANS, ÖLÇEKLENEBİLİRLİK, GÜVENLİK VE İŞLEVSELLİĞİ SAĞLAMAKLA KALMIYOR, AYNI ZAMANDA HÜKÜMET İÇİN ÖNEMLİ OLAN ÇEVRE DOSTU VE ‘YARATICI EKONOMİ ENDÜSTRİSİ’ İLE BÜYÜK BİR FELSEFİ EŞLEŞMEYİ SAĞLIYOR.

Bu koibanx ile Algorand’ın ilk ortaklığı değil

Koibanx ve Algorand’ın ilk kez bir girişimde ortak olmayacaklarını belirtmekte fayda var. İkili, Latin Amerika’daki özel ve kamu sektörleri de dahil olmak üzere çeşitli girişimlerde çalıştı. Koibanx’ın CEO’su Leo Elduayen, girişimi küresel olarak en büyük kripto para birimi projesi olarak nitelendirerek şunları ekledi:

BU GİRİŞİMİN 50 MİLYONDAN FAZLA İNSANIN HAYATINI KOLAYCA DEĞİŞTİREBİLECEĞİNE İNANIYORUM. KOİBANX’I 2015’TE PİYASAYA SÜRDÜĞÜMÜZDEN BERİ, BLOCKCHAİN TEKNOLOJİSİNİN VE KRİPTO PARA BİRİMLERİNİN GELİŞMEKTE OLAN PİYASALARDA EKONOMİK KALKINMANIN TEMEL YAPI TAŞLARI OLDUĞUNA İKNA OLDUK, NASIL OLDUĞU KONUSUNDA AKTİF BİR ROL ÜSTLENEBİLMEK BİR AYRICALIKTIR.

Bir diğer otaklık haberi ise, internet tarayıcılarından Brave Browser, Solana ekosistemiyle geniş kapsamlı bir entegrasyon sağlamaya hazırlanması oldu Yapılan açıklamaya göre Brave Wallet kullanıcıları bugünden itibaren Solana ile ticaret yapabilecek ve Ramp aracılığıyla Solana alabilecekler. Brave CEO’su Brendan Eich, kullanıcıların Solana sayesinde “hızlıca ve düşük maliyetlerle” işlem yapabileceğini belirtip, çalışmalarının olacağını duyurdu. Yapılan duyuruda şu sözlere yer verildi:

BRAVE’İN SOLANA BLOCKCHAİN’İ İLE ENTEGRASYONU, KRİPTOLARA YENİ OLAN KULLANICILARIN WEB3 ALANINA GİRİŞ YAPMASINI KOLAYLAŞTIRIRKEN, DAHA DENEYİMLİ KULLANICILARA DA DAHA ÇOK KULLANIM ALANI SUNACAK.

Bir diğer otaklık haberi ise, internet tarayıcılarından Brave Browser, Solana ekosistemiyle geniş kapsamlı bir entegrasyon sağlamaya hazırlanması oldu Yapılan açıklamaya göre Brave Wallet kullanıcıları bugünden itibaren Solana ile ticaret yapabilecek ve Ramp aracılığıyla Solana alabilecekler. Brave CEO’su Brendan Eich, kullanıcıların Solana sayesinde “hızlıca ve düşük maliyetlerle” işlem yapabileceğini belirtip, çalışmalarının olacağını duyurdu. Yapılan duyuruda şu sözlere yer verildi:LLANIM ALANI SUNACAK.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!