BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bu Altcoin Devasa Yükseldi! Böyle Devam Edecek Mi?

0 4

Kriptohocası.net olarak bildirdiğimiz gibi, küresel kripto para piyasası devasa kayıpların yaşandığı çöküşün ardından nihayet bir miktar toparlanma kaydetti. Başlıca kripto para birimleri yeşil endeksleri yansıtırken, bu altcoin projesi en çok kazanç sağlayan kripto para birimlerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Altcoin son 7 gün içinde yaklaşık yüzde 50’nin üzerinde sıçrama yapmayı başardı ve yatırımcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Altcoin fiyatıyla birlikte metrikler de yükselişte

Waves fiyatları iki aydır düşüyor. Bununla birlikte, TerraUSD (UST)’nin korkunç çöküşü, tüm kripto piyasasının çökmesine neden olan tetikleyici noktaydı. Bu arada, altcoin WAVES, Terra LUNA ile benzer bir çöküş yaşadı. Token 31 Mart 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan (ATH) 62.36 dolar seviyelerine kadar yükselmişti. O zamandan beri Waves fiyatları düşerek 6 dolar seviyelerine yerleşti. Token fiyatları son 24 saatte yaklaşık 90’ın üzerinde arttı. Bu artış, token’in basın zamanında 8.73 dolardan işlem görmesine yardımcı oldu. WAVES’in son 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık yüzde 730 gibi büyük bir artışla 3,7 milyar dolara ulaştı.

Defilama’ya göre, Waves toplam kilitli değeri (TVL) son 24 saatte yüzde 27 gibi büyük bir artış gösterdi. TVL’si şu anda 1,13 milyar dolar. Kilitli değer bazında şuan en büyük 10. zincir konumunda. Bu son fiyat artışı, çoğunlukla Waves’in Neutrino Protocol Stablicoin (USDN) canlanma planını açıklamasıyla destekleniyor. 2 Nisan 2022’de USDN, ABD doları değerinden değer kaybetti. Protokol, Curve Finance’teki USDN likidite havuzundaki token’lerin büyük satışı nedeniyle serbest düşüşün kaydedildiğini belirtti.

Waves (WAWES) çok amaçlı bir Blockchain platformudur ve akıllı sözleşmeler ile merkeziyetsiz uygulamalar başta olmak üzere pek çok kullanım alanı vardır. Waves’in misyonu, merkezi sistemlerden merkeziyetsiz sistemlere geçişi hızlandırmayı ve bireyin kendi varlıkları, kişisel verileri ve gizliliği üzerinde tam kontrol sahibi olmasını amaçlayan bir ekosistem oluşturmaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.