BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bu 9 Altcoin’i Not Edin: “Güçlü Çıkış Yapabilirler!”

0 4

Kripto para piyasası Kasım 2021’den bu yana düşüşte. Bu yazıda, analist Ali Rıza’nın listesinden yılın geri kalanında büyük çıkış yapabilecek 9 altcoin projesini listeledik.

2022’de dikkat edilmesi gereken 9 altcoin

  • İlk altcoin Solana, piyasanın en ölçeklenebilir Blockchain’i ve en popüler Ethereum rakiplerinden biri olarak bilinir. Gelişmiş sistemi sayesinde saniyede 400.000 transfere ulaştı. Bu nedenle, Solana yeni projeler, dApp’ler, DeFi protokolleri ve daha fazlası için başvurulan bir platform haline geldi.
  • Listemizdeki bir sonraki altcoin, ısmarlama konsensüs algoritmasını kullanmak isteyen geliştiricilere DeFi hizmetleri sunan Fantom (FTM). Projenin odak noktası ölçeklenebilirlik, güvenlik ve merkesiyetsizlik. Kriptohocası.net haberlerinde yer verdiğimiz üzere, Andre Cronje’nin geri dönüşü projeyi tekrar hareketlendirdi.
  • Üçüncü sırada, Terra Blockchain’den geliştirilmiş sentetik bir varlık protokolü olan Mirror Protocol var. Proje küresel olarak erişilebilir durumda, kesirli siparişler sunuyor ve sipariş uygulaması neredeyse anında gerçekleşiyor ve bunların tümü büyük beğeni toplayan nitelikler.
  • Sıradaki altcoin BNB Coin (BNB), dünyanın en büyük borsası Binance tarafından desteklenir. Bu durum eleştirilse de, kabul gören zengin bir ekosistem sunuyor. Ayrıca, Binance Launchpad’de başlatılan token’lere erişim dahil çeşitli özellikler sunar.
  • Dogecoin’den ilham alan popüler bir meme token Shiba Inu beşinci sırada. Analistler göre şuanda bile yatırımcı bulabildiği ve ödemeler için kullanabildiği için en güçlü projelerden biri.
  • Sırada, Reliable Extensible Efficient Fast anlamına gelen Reef var. Proje, Substrate çerçevesi kullanılarak inşa edildi ve neredeyse sıfır ücretli işlemlerle oldukça ölçeklenebilir ve Ethereum’un programlama dili Solidity ve EVM ile uyumlu. Bu sayede, dApp geliştiricilerinin ürünlerini Ethereum’dan Reef Network’e sorunsuz bir şekilde geçirmelerine olanak tanıyor.
  • Blockchain’de güvenlik token’leri oluşturmak, yayınlamak ve yönetmek için teknoloji sunan Polymath sıradaki altcoin. Proje, Ethereum tabanlı güvenlik token’leri için birleşik bir standart oluşturulmasına öncülük ediyor.
  • Listenin sonuna doğru, fiziksel aktiviteyi, özellikle de basit yürüyüşü teşvik etmeyi amaçlayan bir Web3 yaşam tarzı uygulaması olan STEPN var. Projenin uygulaması büyük bir onayla karşılandı ve yalnızca beş ay içinde başlangıç ​​aşamasından açık betaya geçti. Hem Android hem de iOS için kullanılabilir.
  • Son olarak Baby Doge Coin, orijinal DOGE topluluğunun hayranları tarafından oluşturuldu ve şimdi Baby Doge, topluluğu yeni ve geliştirilmiş işlem hızlarıyla etkilemeye çalışıyor. Baby Doge, yatırımcılarını ödüllendiren ve her işlemde kullanıcıların cüzdanlarına otomatik olarak daha fazla token eklenmesini sağlayan statik bir yansımaya sahip hiper deflasyonist bir kripto para birimidir.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.