BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bu 2 Altcoin’den “Gürültü Getirecek” Web3 Hamlesi! 

0 0

İki büyük ölçekli altcoin projesi, veri süreçlerini optimize etmek ve ağlar arası sistemlerin birlikte çalışabilirliğini geliştirmek için uzun vadeli bir stratejik işbirliğine girdi.

Ankr, Pocket Network ile ortaklık kuruyor

Kriptohocası.net olarak bildirdiğimiz üzere bugün Blockchain node sağlayıcısı Ankr ve Web3 veri ekosistemi Pocket Network, teknik işbirliğinin başladığını duyurdu.

Bu entegrasyon ile Pocket Network, Ankr’ın node sağlayıcılarından biri haline geliyor. Bu nedenle, Pocket Network artık ‘Hizmet olarak Blockchain’ segmentindeki en büyük ekosistemlerden birinin ayrılmaz bir parçası oldu.

Bu işbirliği ile web geliştiricileri, kripto girişimcileri ve merkezi olmayan uygulamalar ekibi, yazılımlarını daha optimize ve güçlü bir teknik temele yerleştirebilecekler. Ankr’ın baş pazarlama sorumlusu Greg Gopman, yeni işbirliğinin tüm Web3 segmenti için çok önemli bir adım olduğunu vurguluyor çünkü her tür dApp için harika fırsatların kapısını açıyor. Greg Gopmani şu değerlendirmeyi yapıyor:

Ortaklığının ilk haftasında altcoin trafiğinde ani artışlar oldu

Mayıs 2022’ye kadar Pocket Network altyapısı 44.000 node’a sahip ve Harmony ve IoTeX Blockchain’lerin ekosistemleri için en popüler node sağlayıcılarından biri. İş ortaklığının ilk gününde Harmony ve IoTeX node’larındaki trafik %30 artış kaydetti. Uzmanlara göre bu artış, Pocket Network’ün kitlesel benimseme yolunda muhteşem bir kilometre taşı. Uzmanlar, Pocket Network ekosistemindeki artan trafiğin, temel yerel tokenin POKT’nin değerini artırabileceğini değerlendiriyor.

Bununla birlikte yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre, 3227.sırada bulunan altcoin, son 24 saat içinde %2,35 kayıpla 0,2065 dolardan işlem görüyordu. POKT, yaklaşık 4 ay önce görmüş olduğu 3,10 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinden %93,33 uzakta bulunuyor. Bu ortaklığın altcoin fiyatını olumlu etkileyip etkilemeyeceğini zaman gösterecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.