Bitcoin Yükselişi Sürüyor! Ücret Hedefi Belli Oldu!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son birkaç gün içinde Bitcoin fiyatı, fiyatlar 30 bin dolardan hatta 31 bin dolardan reddedilmediği için önemli bir yükseliş ivmesi yaratmış gibi görünüyor. Şu anda lider kripto para birimi, 34.700 dolarlık güçlü dirençlerden birinin üzerindeki seviyeleri güvence altına almak için, BTC fiyatını yakınlaştırabilecek yaklaşan ralliden emin olduğunu gösteren 31.500 doların üzerinde güçlü bir şekilde duruyor.

Bitcoin, tuzaktan kurtulmaya çalışıyor

Düşüş tuzağından tamamen kurtulmak için BTC fiyatlarının çok daha yüksek seyretmesi gerekiyor. Varlık, 35 bin doların üzerinde seviyeleri güvence altına almasına rağmen, hala ayıların radarı altında olabilir. Bu nedenle, yalnızca 37.500 dolar veya 38 bin doların üzerine bir sıçrama, yalnızca düşüş yörüngesini geçersiz kılmakla kalmaz, aynı zamanda başlangıçta 50 bin dolara doğru güçlü bir boğa koşusunu ateşler. Bu nedenle, popüler bir analistin önerdiği gibi, Bitcoin’in yükseliş piyasası güçlü bir şekilde ileride kuruldu.

Analiste göre varlık, erken işlem saatlerinde Take Profit(TP) 1’i 31.500 dolardan kırdı ve şu anda 32.753 dolardan TP 2’ye doğru ilerliyor. Bununla birlikte, 3. TP, BTC fiyatlarının önümüzdeki birkaç gün içinde bir sonraki hedef seviyelere ulaşmak için daha sert sıçraması beklenirken, yakında elde edilebilecek 35.136 dolar civarında bir yerde. Aksine, bazı analistler, varlık hala düşüş tuzağı içinde göründüğü için bunun sahte bir kırılma olabileceğini düşünüyor. Ve bu nedenle, BTC fiyatı 35.000 doların üzerindeki seviyeleri parçaladıkça güçlü bir ret çıkış yapabilir. 25 bin dolarlık düşük destek hala aktif olduğundan ve bu nedenle Bitcoin’in bir sonraki fiyat hareketine karar vermeden önce bu seviyeleri test ettiğine inanılıyor.

Kripto para analistleri BTC rallisini olumlu karşıladı

Kriptohocası.net olarak da bildirdiğimiz gibi, TradingView verilerine göre lider kripto para, Bitstamp’te 30.900 dolara kadar yükseldikten sonra 30.600 dolar civarında konsolide oluyor. 16 Mayıs’tan beri görülen en iyi performansı gösteren Bitcoin’in güç kazanması, olası bir kırılmayı tartışan analistler tarafından olumlu karşılandı. Michaël van de Poppe bitcoin fiyat hareketleri için şunları söyledi:

Bitcoin nihayet yükselmeye başladı. Bu noktada biraz daha konsolide olur ve sonrasında 32.800 ve 35 bin dolar dirençlerine doğru kırılmaya hazır oluruz. 35 bin doları gördüğümüz noktada herkesin yükseliş beklemeye başlayacağını düşünüyorum.

Van de Poppe, aşağı yönde kritik desteğin ise 29 Mayıs’taki haftalık kapanış seviyesi olduğunu da sözlerine ekledi. Bir diğer analist Rekt Capital ise trend değişiminden bahsetmek için en az 32 bin doların geçilmesi gerektiğini söyledi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!