Bitcoin Geleceği 2023

Bitcoin Geleceği 2023
Bitcoin Geleceği 2023
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin geleceği 2023 konusunda uzmanların henüz bir fikir birliğine varamadığını belirtmemiz gerekir. uzmanların fikir ayrılığı yaşadığı hususlar yazımızda!

Bitcoin son senelerde büyük bir düşüş trendine girmiştir. Bu trendin Bitcoin sonrasında benzer teknik sistemler ile piyasaya sürülen alt coinleri de direkt olarak etkilediğini belirtmek gerekmektedir. Bu durumun genel olarak bir kripto para piyasası batışı olarak nitelendirilmesi mümkün müdür sorusu sıklıkla dile getirilmektedir. Yaşanan bu sorunlardan en kapsamlı şekilde etkilenen kısım ise henüz net bir gelecek belirlenmeden kripto para birimlerini devletin resmi para birimi olarak belirleyen ülkelerdir. Şuan bu ülkelerin ekonomik olarak dar boğazda oldukları fark edilmektedir.

Bitcoin Geleceği 2023; BTC Değer Düşüşü Ne Zaman Duracak?

Bitcoin geleceği 2023; BTC değer düşüşünün meydana gelmesini global sistemde baş edilmeye çalışılan enflasyondan kaynaklandığı tahmin edilmektedir.

  • Enflasyon üzerinden yapılan hamleler ülkelerden ülkelere değişim göstermektedir.
  • Bu aşamada faiz kararları ardı ardına açıklanırken bazı ülkelerin de faizin enflasyonun ana kaynağı olduğunu belirttiği görülmektedir.

ABD tarafından açıklanan faiz kararının dahi BTC değer düşüşünde bir etki sahibi olduğunu da eklemek gerekmektedir.

BTC Değer Düşüşü Neden Alt Coinleri Etkiler?

Bazı alt coinlerin ölçeklendirme adımlarında direkt olarak birim bağlamında BTC kullanılmaktadır. Birim olarak BTC kullanılması Bitcoin değerinde bir değişim meydana geldiği zaman direkt olarak bu alt coinlerin de durumdan anında etkilenmesini beraberinde getirmektedir. Bu nedenle bazı firmalar ölçeklendirme adımında BTC kullanmaz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!