BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bitcoin Düşüyorken, FTX CEO’su: “Milyarlarca Dolar Harcamaya Hazırız”!

0 7

FTX, şirket alımları için 2 milyar dolarlık fonlama ayırdı.

Kripto para borsaları arasındaki rekabet artarken, kripto para borsalarının harcamaya niyetlendikleri miktarlarda da inanılmaz bir artış görülmekte.

Özellikle ABD’ye çok hızlı bir giriş yapan ve şimdiden milyonlarca dolar harcayan FTX, bu durumu daha üst seviyeye taşımaya hazırlanmakta.

FTX, 2 Milyar Dolarlık Satın Alımlara Hazır!

FTX kripto para borsasının milyarder CEO’su Sam Bankman-Fried, Bloomberg’e verdiği demeçte önemli bir açıklamada bulundu. SBF, kripto para borsasının ve ABD içerisindeki iştirakinin 2 milyar dolara kadar harcama yapabileceğini vurguladı.

İlgili İçerik : Genç Milyarder Yaptığı Açıklamayla Pişmanlığını İtiraf Etti !

FTX’in “karlı” bir şirket olduğunu ve son 2 yılda elde ettikleri fonların da bunu gösterdiğini belirten SBF, bunun devam etmesi gerektiğini aktardı.

SBF, birkaç milyar dolarlık fonlama sonrasında şu an nakit para açısından iyi bir pozisyonda olduklarını ifade ederken bunun devamında ise şirket alımları için ciddi bir ödeme yapmaya hazır olduklarını itiraf etti.

FTX, Ocak ayında 400 milyon dolar daha fonlama elde etmiş ve 32 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşmıştı. Bu da toplam fonlama miktarını 2 milyar doların üzerine çıkardığı görüldü.

FTX‘in kısa süre önce broker lisansına sahip bir ABD şirketini satın aldığı da biliniyor. FTX, son günlerde bunun gibi satın alımlara yöneldi ve önümüzdeki günlerde bu yatırımların sayısının çok daha hızlı bir şekilde artması bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.