Bitcoin Direnç Ve Destek Noktaları Nedir?

0 7

Bitcoin direnç ve destek noktaları nedir; Kripto para alım satım adımlarında anlık değer değişimlerini yakından takip etmeniz önerilmektedir. Bu değer değişimleri hakkında ne derece net fikir sahibi olursanız elde edeceğiniz işlem akışı da sizin için o kadar verimli olur.

Destek ve direnç noktaları yükseliş ve düşüş trendlerinin anlaşılmasını daha kolay bir hale getirmektedir. Kripto para piyasasında değer analizlerinden alım satım işlemlerine kadar tüm adımların kesinlikle gerekli olan güvenlik denetimlerinden geçirilmiş olan bir aracı kurumda tamamlanması gerekir. Aracı kurumun tercihen kesinti yaptığı komisyon tutarının da makul seviyede olmasına dikkat edilmelidir

Bitcoin Direnç Ve Destek Noktaları Nedir; Bitcoin Alım Satım Hamleleri

Bitcoin direnç ve destek noktaları nedir; sistemde değerin hangi noktada yükselmeye başladığı hangi noktada düşüşe geçtiği konusunda çok dikkatli bir biçimde bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

  • Bu aşamada kişilerin zaman kaybetmeden işlem akışını yerine getirebilmesi için destek noktasının değerin düşüş ivmesinin yavaşladığı nokta olduğunu bilmesi gerekir.
  • Direnç noktası ise Bitcoin değer yükselişinin ivme kaybettiği alan olduğu bilinmelidir.

Alım satım talimatlarının verilme sürecinde destek direnç adımlarının eksiksiz incelemeye alınması gerekir.

Anlık Alım Satım Mümkün Mü?

Aracı kurumlarda değer değişimleri hakkında detaylı olarak bilgi sahibiyseniz, bu aşamada makro ve mikro tutarlarda alım satım yapmanıza imkan verilmektedir. Sadece anlık değer değişimlerinde dahi sürece ilişkin rasyonel hamleler yaparak kripto para portföyü üzerinden yüksek oranda kazanım elde edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.