Binlerce Bitcoin Borsadan Çekilmeye Başladı

Binlerce Bitcoin Borsadan Çekilmeye Başladı
Binlerce Bitcoin Borsadan Çekilmeye Başladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binlerce Bitcoin Borsadan Çekilmeye Başladı; Bitcoin son günlerde ciddi bir şekilde büyük bir borsa haline gelmeye başladı. Aynı zamanda ise son günlerde borsa üzerinden de yaklaşık olarak 1,5 milyar dolar gibi bir rakam değerine sahip olan 70 binden fazla bir Bitcoin çekilmesi meydana geldi. Bu durum ise son 6 ay içerisinde meydana gelmiş olan en büyük borsa çıkışı olarak karşımıza çıkmış durumda. Öyle ki böyle bir şeyin yaşanması ise akıllara ilk olarak yükseliş haberlerinin geleceğini getirdi.

Grafik verilerine göre de elde edilen bilgilere göre neredeyse 20,500 dolar üzerinde bir fiyat artış söz konusu olmaya başlamıştı. Ek olarak da Bitcoin üzerinde meydana gelen bu artış da borsalar üzerinde periyodik olarak çıkışlar kaydedilmesine neden oluyor. Aynı zamanda ise devasa bir şekilde çıkış dalgasına iyi bir kanıt olarak da Crypto Quant Bitcoin Borsa Rezervi grafiklerinin yaşanması da umut verici olan ölçümlerin meydana çıkmasına neden olmuş durumda. Eylül ayının sonlarına doğru görülmüş olan Bitcoin borsa rezervi ile de yıl sonuna kadar meydana gelecek olan en düşük seviyenin görünmesine işaret edilmiş durumda.

Ciddi Bir Artış Mı Yaşanacak ?

Elverişli olan göstergeler ve değişen piyasa ile birlikte Bitcoin fiyatının 20 bin dolar üzerinde seyretmeye başlaması ardından da balinaların ciddi bir şekilde yoğun olarak satış söz konusu yaşandığı gözlemleniyor. Fiyat artışının meydana gelmesi ile de Balinaların satışlarında artış yaşanmasına neden olmaya başladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!