Binance’ye Saldırı Meydana Geldi

Binance’ye Saldırı Meydana Geldi
Binance’ye Saldırı Meydana Geldi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance’ye Saldırı Meydana Geldi; Kripto para borsasında önemli bir yere sahip olan Binance Samart Chaine üzerinde bir saldırı söz konusu oldu. Bu saldırı ile birlikte ise 100 milyon dolarlık bir kripto kaybı yaşandı. Çalışan kripto paralara ek olarak Ceo olan Changpeng Zhao yatırımcılarına paralarının güvenli bir şekilde ellerinde olduğunu ve korunmanın sağlandığını açıkladı. Ancak bu durum Binance kullanıcılarını derinden etkiledi. Bu konu hakkında ise yatırımcılar tarafından olumsuz senaryolara neden oldu. Dünyanın neredeyse en bükük miktarlı hacmine sahip olması ile birlikte en çok işlem gören Binance bu konu hakkında derinden etkilendi. Aynı zamanda bu konu ile alakalı Binance kullanıcıları arasında bir güven söz konusu olabileceği bekleniyor. Binance olay ardından açıklama yaparak paraların güvenli bir şekilde ellerinde mevcut olarak bulunduğunu ve aynı zamanda bu durumdan herhangi bir etkilenme olmayacağını belirtirken kullanıcılar işlem sırasında bir güvenlik sorunu yaşadı.

Binance Askıya Alındı!

Olay ardından hemen bir açıklama yapılması ile aynı zamanda Binance kısa bir süreliğine geçici olarak kendini aksıya aldı. Mevcut saldırı ile birlikte ise 100 milyon dolar gibi bir para kaybı söz konusu oldu. Aynı zamanda bu bilgi kesin ve net bir şekilde doğrulandı. Böyle bir durum yaşanması kullanıcılar üzerinde kısa süreli bir panik yaşanmasına neden oldu. Yapılan saldırı ardından ise yeni ve ekstra olarak Binance coin üretimi başladığı belirlendi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!