Binance Bu 2 Altcoin İçin Önemli Duyuru Yaptı!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, kredi hizmetini daha fazla kullanıcıya genişletmek için iki kripto para birimini eklediğini duyurdu. Borsanın havuzlarına katılacak iki altcoin, piyasa değerine göre ilk 20 arasında yer alıyor.

Binance, 2 altcoin devi için önemli haberleri duyurdu

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası, Cardano (ADA) ve Avalanche’ı (AVAX) BinanceLoan platformunda desteklenen stake teminat varlıkları listesine eklediğini duyurdu. Borsa bugün bir blog yazısında, ADA ve AVAX yatırımcılarının artık platformdaki diğer kripto paraları ödünç almak için kripto para stake edebileceklerini belirtti.

ADA ve AVAX’in eklenmesiyle borsa, daha fazla kişinin girişime katılmasına izin vermek amacıyla, kullanıcıların teminat olarak bırakabilecekleri kripto paraların listesini artırdı. Kriptohocası.net olarak aktardığımız blog gönderisinde şunlar söyleniyor:

Duyurunun devamında:

  • Binance Loans, desteklenen kripto paraları, faiz oranları, teminat varlıkları ve piyasa koşullarına ve dahili risk yönetimine dayalı olarak maksimum ödünç verilebilir limitler için çok çeşitli seçenekler sunar. Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir.

Binance Loans nedir ve neden önemli?

2019’da piyasaya sürülen Binance Loans (Krediler), kullanıcıların başka bir kripto para biriminde kredi alabilmek için teminat olarak desteklenen kripto para birimleri yatırmasına olanak tanır. Ödünç almak ve teminat olarak kullanmak istediğiniz kripto para biriminin platformda desteklenmesinin yanı sıra, alıştırmaya katılmak isteyen Binance kullanıcıları için herhangi bir giriş engeli yoktur.

Kullanıcıların ödünç alabileceği kripto paralarından bazıları Tether (USDT), BUSD, Fantom (FTM), USD Coin (USDC), vb. Benzer şekilde, dünyanın en büyük kripto para borsası, kullanıcıların kredi platformundan diğer kripto para birimlerini ödünç almak için teminat olarak yatırabilecekleri çeşitli varlıkları da destekliyor. Kullanıcılar, kredinin süresini yedi ila 180 gün arasında değişen uygun gördükleri şekilde seçebilirler.

BİNANCE, ADA VE AVAX’I BİNANCELOANS PLATFORMUNA TEMİNAT VARLIKLARI OLARAK EKLEDİ. TEMİNAT OLARAK ADA VE AVAX İLE KREDİ SİPARİŞLERİ, FAİZİ AZALTMAK İÇİN STAKE EDİLECEKTİR.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!