BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Binance Bu 2 Altcoin İçin Önemli Duyuru Yaptı!

0 4

Binance, kredi hizmetini daha fazla kullanıcıya genişletmek için iki kripto para birimini eklediğini duyurdu. Borsanın havuzlarına katılacak iki altcoin, piyasa değerine göre ilk 20 arasında yer alıyor.

Binance, 2 altcoin devi için önemli haberleri duyurdu

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası, Cardano (ADA) ve Avalanche’ı (AVAX) BinanceLoan platformunda desteklenen stake teminat varlıkları listesine eklediğini duyurdu. Borsa bugün bir blog yazısında, ADA ve AVAX yatırımcılarının artık platformdaki diğer kripto paraları ödünç almak için kripto para stake edebileceklerini belirtti.

ADA ve AVAX’in eklenmesiyle borsa, daha fazla kişinin girişime katılmasına izin vermek amacıyla, kullanıcıların teminat olarak bırakabilecekleri kripto paraların listesini artırdı. Kriptohocası.net olarak aktardığımız blog gönderisinde şunlar söyleniyor:

Duyurunun devamında:

  • Binance Loans, desteklenen kripto paraları, faiz oranları, teminat varlıkları ve piyasa koşullarına ve dahili risk yönetimine dayalı olarak maksimum ödünç verilebilir limitler için çok çeşitli seçenekler sunar. Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir.

Binance Loans nedir ve neden önemli?

2019’da piyasaya sürülen Binance Loans (Krediler), kullanıcıların başka bir kripto para biriminde kredi alabilmek için teminat olarak desteklenen kripto para birimleri yatırmasına olanak tanır. Ödünç almak ve teminat olarak kullanmak istediğiniz kripto para biriminin platformda desteklenmesinin yanı sıra, alıştırmaya katılmak isteyen Binance kullanıcıları için herhangi bir giriş engeli yoktur.

Kullanıcıların ödünç alabileceği kripto paralarından bazıları Tether (USDT), BUSD, Fantom (FTM), USD Coin (USDC), vb. Benzer şekilde, dünyanın en büyük kripto para borsası, kullanıcıların kredi platformundan diğer kripto para birimlerini ödünç almak için teminat olarak yatırabilecekleri çeşitli varlıkları da destekliyor. Kullanıcılar, kredinin süresini yedi ila 180 gün arasında değişen uygun gördükleri şekilde seçebilirler.

BİNANCE, ADA VE AVAX’I BİNANCELOANS PLATFORMUNA TEMİNAT VARLIKLARI OLARAK EKLEDİ. TEMİNAT OLARAK ADA VE AVAX İLE KREDİ SİPARİŞLERİ, FAİZİ AZALTMAK İÇİN STAKE EDİLECEKTİR.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.