Batan Coin Hangisi?

0 7

Batan coin hangisi; Luna coin büyük bir zarar ile çökmüştür. Bu çöküşü takip eden birkaç ani değer düşüşü de coin piyasasında büyük soruları akla getirmiştir. Finans uzmanlarının bir kısmının coinlerin sadece geçici bir trend olduğunu belirttiğini de eklemek gerekmektedir. Her alanda olduğu gibi uzmanların bu konuda da bazı fikir ayrılıkları yaşadıkları görülmektedir. Bazı finans uzmanları da yatırımcıların ilerleyen aşamalarda coin piyasasına dahil olmasının bir zorunluluk haline geleceğini tahmin etmektedir.

Batan Coin Hangisi; Neden Değer Düşüşü Yaşandı?

Batan coin hangisi; Luna coin son günlerde ani bir şekilde değer düşüşü meydana gelen seçeneklerin başında gelmektedir. Değer düşüşü yaşanmasının temel nedenleri arasında kesinlikle arz talep dengesinde meydana gelen bozulma başı çekmektedir. Coinlerin değerini belirleyen unsuların başında sınırlı arz ve sınırsız talep gelmektedir. Bu dengenin bozulması durumunda coinin tüm birim değerinin sıfırlanması ve hatta eksiye düşmesi gibi bir durum da söz konusu olabilir. Coinler herhangi bir şekilde merkez bankası kontrolünde olmadığı için bu aşamada ani değer değişimleri de yaşanabilmektedir.

Yatırımda Risk Oranı

Her yatırım alanında olduğu gibi coinler kapsamında da bazı risklerin söz konusu olduğu görülmektedir. Değişkenlik oldukça yüksek seviyede olduğu için coin değer değişimlerinin net şekilde ön görülebilir olmasının daha zor olduğu fark edilmektedir. Bu aşamada olabildiğince farklı indikatörden yardım almalısınız. Yatırım uzmanlarından da destek alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.