BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Balinalar Çokça Bu Altcoin’den Alıyor: Sebebi İşte O Haber!

0 1

Altcoin piyasası bir süredir durgun olsa da, görünüşe göre bazı balinalar haberleri fırsata çevirmeyi kovalıyor. Dev bir halka arz haberleri balinaları tekrar sahaya davet etti.

Balinalar bu altcoin projesinde çılgınca birikime geçti

Altcoin balinaları, piyasa çöküşünün ortasında tekrar harekete geçti. On-chain analitik firması Santiment’e göre, 1 milyon ila 10 milyon arasında XRP’ye sahip Ripple balinaları çılgın bir birikim döneminden geçiyor. Firma yakın tarihli bir tweet’te şunları söylüyor:

XRP, son ayların düşüş eğilimi nedeniyle ATH seviyesinden yarıdan fazla değer kaybetti. Yazım sırasında, 0.3897 dolardan işlem görüyor.

Bu haber balinaları XRP’ye yönlendirdi

Kriptohocası.net olarak aktardığımız üzere, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Salı günü Dünya Ekonomik Forumu’nun Davos’taki yıllık toplantısına katıldı. Bu toplantıda Gürcistan başbakanı şirketi Gürcistan’da merkez kurmaya davet etti. Açıklamalarında, SEC ile yasal mücadelelerinin sona ermesinden sonra, ilk halka arz (IPO) olasılığını araştıracaklarını belirtti. Bu gelişmeyle paralel balinaların XRP stoklarında belirgin bir atış gözlemleniyor.

Ripple ve SEC davası 155.ayı geride bıraktı. SEC, Aralık 2020’de, Ripple şirketine ve CEO’larına menkul kıymetler düzenleyicisine kayıtlı olmayan menkul kıymetler ve XRP satmaları gerekçesiyle daha açtı. Ancak mahkemede Ripple, yanlış yapmama tutumunu şiddetle savundu. Birçok analist, bu yıl Ripple’ın lehine bir anlaşmaya varılacağını tahmin ediyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketin halka açılma arzusundan bahsetti:

Ripple, düzenleyici zorluklara rağmen uluslararası pazarda gelişmeye devam ediyor. Sınır ötesi ödemeler için talep üzerine XRP likiditesi, 2022 yılının ilk çeyreğinde 8 milyar dolardı. Bu, bir önceki yılın aynı dönemi için likidite ödemesinin sekiz katıydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.