AVAXın Sahibi Kim?

AVAXın Sahibi Kim
AVAX In Sahibi Kim
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AVAXın sahibi kim; Emin Gün Sirer tarafından geliştirilmiş olan bu sistem son günlerde dikkat çeken coin girişimlerindendir. Exchange, C chain ve P Chain olmak üzere 3 farklı blockchain üzerinden hizmet vermektedir. Sistemde yatırımcıların işlem güvenliği için alınan önlemlerin oldukça yüksek seviyede olduğu görülmektedir. Aracı kurumlar aracılığı ile mobile ya da masaüstü versiyon üzerinden alım satım adımlarını yerine getirmenize olanak verilmektedir.

AVAXın Sahibi Kim, Güvenilir Mi?

AVAXın sahibi kim; Emin Gün Sirer tarafından Cornell University bünyesinde yapılan çalışmalar ile geliştirilmiştir. Son senelerde çıkış yapan teknik sistem yeterliliği en nitelikli olan alternatifler arasındadır. Ava Labs aracılığı ile yapılan çalışmalarda hem gelecek vaat eden hem de teknik sistemi global manada dikkat çekici nitelikte olan alternatiflerdendir. Eylül 2020 tarihinden bu yana aktif şekilde portföylere eklenmeye devam etmektedir. Bu sistemde yatırımcıların uzun vadeli ya da kısa vadeli olmak üzere farklı alternatifler üzerinden bağlantı adımını tamamlamasına imkan verilmektedir.

Yatırımcıları Neler Bekliyor?

Yatırımcıların özellikle son fiyat dalgalanmaları sebebi ile coinleri elden çıkardığı görülmektedir. Bu aşamada ilerleyen süreçlerde düşüşün iyi bir fırsat olabileceğini düşünen ve portföyüne düşük tutar ile eklemeler yapan yatırımcıların da oldukça fazla olduğu fark edilmektedir. Yatırımcıların bu süre içerisinde kriz anlarında portföylerine nasıl müdahale edecekleri büyük önem arz eder. Dilerseniz bu konuda yatırım uzmanlarından da destek alabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!