AVAX Piyasası Son Durum Değişiklikleri Yaşanıyor

AVAX Piyasası Son Durum Değişiklikleri Yaşanıyor
AVAX Piyasası Son Durum Değişiklikleri Yaşanıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AVAX Piyasası Son Durum Değişiklikleri Yaşanıyor; Kripto para piyasasında önemli bir yere sahip olan ve aynı zamanda popüler coinler arasında yer alan AVAX ciddi bir dönüş adına olumlu sinyaller veriyor. Uzun zamandır piyasa içerisinde fiyat hareketlerini sergilemekte rol oynayan bu coin geçtiğimiz günler içerisinde ise Crypto Royale ile bir ortaklık söz konusu olduğunu duyurdu. Öyle ki bu ay içerisinde ise Crypto Royale güzel bir ev sahipliği yapacak olan Avalance ise blockhain tabanı altında ise oyun sektörü üzerinde yeni hamleler ile ön plana çıkacak gibi görünüyor.

Avax Sessizliği Bozarak Büyüyor

Belirli bir zamandır sessiz kalan AVAX bu sessizliği bozdu. Öyle ki kripto paralar açısından özel bir yere sahip olan ve yoğun bir şekilde ilgi gören AVAX ağını ise Crypto Royale ile genişletildiğini duyurması ile birlikte yeniden bir ilgi odağı konumuna ulaştı. Ağ tarafından verilen bu haber ardından ise popüler coin fiyatlarında ise bir etkilenme söz konusu olabilir gibi görünüyor. Yapılan AMBCypto analizlerine göre ise bu ağı tercih eden kişiler tarafından ise oyun projesi üzerinde de etkiler meydana gelecek gibi duruyor Bu konuda ise oyun içi kullanım adına da AVAX kullanımı getirilerek daha fazla kullanıcıyı harekete geçirmek hedefleniyor. Öyle ki AVAX ile kullanım sağlanması iki ağın daha yüksek bir şekilde kullanılmasına neden olacak gibi duruyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!