BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Analist: LUNA Çöküşüyle Bu 2 Altcoin Patlayacak Yakında!

0 8

Yakından takip edilen bir yatırımcı ve analist, Terra (LUNA)’nın ve algoritmik stabilcoin’i TerraUSD’nin (UST) çöküşünün ardından, bu kaostan büyük kazanan olarak çıkabileceğini söylediği bir altcoini takibine aldığını açıkladı. Kriptohocası.net olarak analistin listesindeki altcoin projesini ve analist görüşlerini aktarıyoruz.

Bu altcoin, Terra (Luna) ve TerraUSD’nin boşluğunu dolduracak

Light takma adıyla bilinen bir analist ve yatırımcı, 160.600 Twitter takipçisine Tron (TRX) ve algoritmik stabilcoin merkeziyetsiz USD (USDD)’nin, Terra’nın çöküşünün bıraktığı boşluğu doldurmaya hazır olduğunu söylüyor. Light konu ile ilgili şunları söyledi:

Başlangıçta sosyal medya ve dijital eğlence içeriği için merkeziyetsiz bir depolama ve dağıtım platformu olarak hizmet etmek üzere tasarlanmış bir kripto para birimi olan Tron, son zamanlarda LUNA ve UST arasındaki ilişkiyi, çöküşlerinden önce yansıtmak için bir yükseliş yaptı. Tron’un kurucusu Justin Sun şunları belirtti:

USDD, TEMEL KRİPTO PARA BİRİMİ TRX’E SABİTLENECEK VE MERKEZİYETSİZ BİR ŞEKİLDE LİSTELENECEK. USDD’NİN FİYATI BİR ABD DOLARINDAN DÜŞÜK OLDUĞUNDA, KULLANICILAR VE ARBİTRAJCILAR SİSTEME BİR USDD GÖNDEREBİLİR VE BİR ABD DOLARI DEĞERİNDE TRX ALABİLİR. USDD’NİN FİYATI BİR ABD DOLARINDAN YÜKSEK OLDUĞUNDA, KULLANICILAR VE ARBİTRAJCILAR, MERKEZİYETSİZ SİSTEME BİR ABD DOLARI DEĞERİNDE TRX GÖNDEREBİLİR VE BİR USDD ALABİLİR. PİYASA OYNAKLIĞINDAN BAĞIMSIZ OLARAK, USDD PROTOKOLÜ, MERKEZİYETSİZ BİR ŞEKİLDE, UYGUN ALGORİTMALAR ARACILIĞIYLA USDD’Yİ ABD DOLARI KARŞISINDA 1:1’DE SABİT TUTACAKTIR.

Yatırımcılara fırsatlar sunuyor

Light, şu anki TRX ve USDD durumunun, algoritmik stabilcoin’in sadece 534 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip olduğunu göz önünde bulundurarak yatırımcılara fırsatlar sunduğunu söylüyor. Light görüşlerini şu şekilde aktardı:

(TRX + USDD) OLDUKÇA ERKEN AŞAMALARINDA. HENÜZ LUNA İLE AYNI RİSKLERİ TAŞIMIYOR. HALA YATIRIM YAPMAMIŞ OLANLAR VE HATTA HENÜZ BU ALTCOİN’LERİ DUYMAMIŞ OLANLAR İÇİN BİLE FIRSATLAR SUNUYOR. MÜZİKALLERDE ZAMANLAMA HER ŞEYDİR. USDD PİYASA DEĞERİ, UST’NİN ZİRVESİNİN SADECE YÜZDE 2,5’İNDE.

TRX, TRON’UN ALGORİTMİK İSTİKRARLI ALANA YAPTIĞI SON BASKININ VE USDD’NİN VERDİĞİ YÜZDE 30’LUK GETİRİNİN ETKİSİYLE, ALTERNATİF ALTCOİN PROJELERİNİN YÜZDE 99’UNUN YAKLAŞIK YÜZDE 50 VEYA DAHA FAZLA DÜŞTÜĞÜ BİR ORTAMDA, MART AYININ EN YÜKSEK SEVİYELERİNDE MUAZZAM BİR GÖRECELİ GÜÇ SERGİLEDİ. AYI PİYASALARINDA KAZANANLAR KAZANIR.

Kripto yatırımcısı ayrıca, Tron kurucusunun USDD’nin Tron DAO Rezervinde bulunan 10 milyar dolarlık bir geri dönüşü olduğunu söylediği Justin Sun’dan bir tweet’te bahsediyor. Light’a göre, yatırımcılar artık USDD basmak için TRX’lerini sisteme gönderme sürecine başladılar. Popüler yatırımcı, TRX’in ayı piyasaları sırasında diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterme geçmişine sahip olduğunu söylüyor ve şunları ekliyor:

PİYASA GENELİNDEKİ KAPİTÜLASYONUN ARDINDAN, USDD BASIMLARI BU HAFTA SONU YENİDEN BAŞLADI VE TRX’İN MERKEZİ DÖVİZ BAKİYELERİNDE KESKİN BİR DÜŞÜŞE NEDEN OLDU… TRON, BİRKAÇ İSMİN SPEKÜLATİF AKIŞLARDAKİ ASLAN PAYINI ALDIĞI KÖTÜ PİYASA KOŞULLARI DÖNEMLERİNDE RALLİLER YAPMA GEÇMİŞİNE SAHİP. DO KWON’UN BIRAKTIĞI BOŞLUKTA FIRSAT BULAN, YENİDEN DİRİLEN JUSTİN SUN’A YATIRIM YAPMANIN RİSKİ/ÖDÜLÜ DURUMU POZİTİF YÖNDE.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.