BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Açıklandı: İşte Bitcoin, Solana Ve Bu İki Altcoin İçin Önemli Seviyeler!

0 2

 Paylaş

Kripto para analisti ve yatırımcı Capo, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda 323.500 takipçisine, BTC’nin 29 bin dolar seviyesinin üzerinde büyük satış emirlerinin yığılmaya devam etmesi nedeniyle 28 bin dolar seviyesinde Bitcoin talebinin neredeyse tükendiğini söylüyor. Analist aynı zamanda Solana, Ethereum ve RUNE için de yorumlarda bulundu. İşte detaylar…

“28 bin dolar seviyesi tekrar test edildiğinde boğaların teslim olduğunu görebiliriz”

Son zamanlarda düşüş çağrılarıyla büyük bir takipçi kitlesi oluşturan ve yakından takip edilen bir kripto stratejisti, önde gelen dijital varlık Bitcoin’in (BTC) başka bir büyük satış olayını ateşlemesinin neredeyse zamanının geldiğini söylüyor. İşte stratejistin o açıklaması:

“Orada 5.000 BTC var. Talep gitti. 28.000 dolar tekrar test edildiğinde boğaların teslim olduğunu görebiliriz.”

Ayrıca ünlü kripto para analisti Capo, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’in iki haftalık bir süreden biraz fazla bir süre içinde tam olarak yedi kez 28 bin dolar seviyesini desteklediğine dikkat çekerek, kilit seviyenin çöküş yaşamaya hazır olduğuna işaret ediyor.

Ünlü kripto para analistinin tahmini ise yakın zamanda lider kripto para biriminin 23 bin ila 21 bin dolar arasında dip seviyeleri görebileceği yönünde bulunuyor. Anlık olarak lider kripto para birimi BTC, 29.258,71 dolardan işlem görüyor.

Analist, Ethereum (ETH) için düşüş öngörüyor

Capo, lider altcoin Ethereum (ETH) hakkında da yorumlarda bulundu. Capo, ETH’nin 1.700 dolardan destek alması gerektiği konusunda uyarılarda bulunarak, bin dolarlık seviyeye dikkat çekti. Analistler, Ethereum’un  geçtiğimiz hafta büyük miktarda döviz girişi gördüğünü ve bunun düşüşe işaret ettiğini belirtiyor. Ethereum şu anda 1.731 dolardan işlem görürken, son yedi gün içinde yüzde 11’den fazla düşüş yaşadı.

Santiment’e göre, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH), “tarihi satın alma bölgesine” giriş yapmış bulunuyor. Yazım esnasında ise lider altcoin Ethereum (ETH), 1.802,56 dolardan işlem görüyor.

“Solana için 20-25 dolar arası kilit destek”

Ünlü analist diğer altcoin’ler hakkında da yorumlarda bulundu. Daha önce de Kriptohocası.net olarak sözlerine yer verdiğimiz ünlü analist Capo, akıllı sözleşme platformu Solana’yı da göz önünde bulundurarak, 40 dolardan destek alırsa fiyatının yarısı kadar bir düşüş yaşama riskiyle karşı karşıya olduğunu belirtirken, “SOL. 20-25 dolar kilit destek.” sözlerinde de bulundu.

NFT işlemlerinden 300 milyon dolara yakın bir getiri sağladıktan sonra, Solana blockchain işlem hacmi bir önceki aya göre yüzde 91’in üzerinde bir artış yaşadı. Özellikle Solana uygulamalarına bağlı UAW sayısı Mart ayına göre yüzde 58 arttı ve ilk kez günlük 100.000 UAW’yi aşmış bulunuyor. Solana’nın en popüler ikinci dApp’ı ve en popüler NFT pazarı, bir önceki aya göre cüzdanlarda yüzde 15’lik bir artış gördü. Solana tabanlı NFT’lere olan talep artmaya devam ederken Solana, 44,85 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca Capo, merkezi olmayan bir değişim protokolü olan THORChain (RUNE) üzerinde de çalışıyor. Strateji uzmanına göre, RUNE diyagonal desteğinin altına düştü ve şu anki fiyatı olan 2,69 dolar seviyesinin neredeyse altında olan 1,79 dolardaki hedefine doğru ilerleyebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.