2 Analist: İzleyin, Bu Altcoin’lerde Büyük Potansiyeller Var!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş çapta takip edilen 2 kripto analisti, en son Youtube yayınlarında büyük potansiyel gördükleri altcoin projelerini paylaştı. Coin Bureau analisti Guy, Lido Finance’in sonunda Ethereum’u yönetebileceğini söylüyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadan, analistlerin beklentilerine göz atalım.

Analistler, yüksek potansiyelli altcoin projelerini belirledi

Yeni bir videoda, finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers analisti, Vasil hard fork’un bu ay piyasaya sürülmesinin ADA’nın mevcut rallisini yönlendirdiğini söylüyor:

HER ZAMAN HARD FORKLARDAN ÖNCE TOPLANIR. ŞU ANKİ ARTIŞIN, SÖZDE BİRÇOK HARİKA ŞEYİN GELECEĞİ VASİL HARD FORK’TAN KAYNAKLANDIĞI OLDUKÇA AÇIK: TPS [SANİYEDEKİ İŞLEM SAYISI] AÇISINDAN ÇOK DAHA FAZLA ÖLÇEKLENEBİLİRLİK, ÇOK DAHA FAZLA AKILLI SÖZLEŞME İŞLEVİ, ÇOK DAHA FAZLASI DEFİ YETENEKLERİ VB.

Yayının bir kısmında, harf fork’un ADA fiyatını nasıl etkileyebileceğini tartışan analist, ağ yükseltmelerinin ADA için tarihsel olarak yükseliş olduğunu söylüyor:

GEÇMİŞE BAKARSANIZ, TEMMUZ 2020’DEKİ SHELLEY HARD FORK’UNU GÖREBİLİRSİNİZ. EN SON ALONZO GÜNCELLEMESİ, DEFİ KRİPTOSUNUN YAKLAŞIK %135 ARTTIĞINI VE ATH SEVİYESİ OLAN 2,96 DOLARA ULAŞTIĞINI GÖRÜRKEN, BU HARD FORK’A KADAR BÜYÜK BİR HAMLEYDİ.

Yatırımcılar ADA fiyatında hangi seviyeleri bekliyor?

Cardano, 1 Haziran’da 0,63 dolara yükseldi ve Mayıs ayında 0,42 dolara düştüğünden bu yana en yüksek seviyeye ulaştı. Analist, altcoin projesinin önceki zirvelerini kırmamış olabileceğini söylüyor, ancak fiyat hareketi ADA’nın diğer altcoin’lerden ayrıldığını gösteriyor. Analist bu durumu şöyle yorumluyor:

ŞU ANDA 0,65 DOLAR CİVARINDAYIZ, BUNUN GİBİ BİR ŞEY, BU YÜZDEN PARAMPARÇA OLMADI AMA SAPIYOR VE DİĞER ALTCOİN’LERLE İLİŞKİSİZ HALE GELİYOR. CARDANO/ETHEREUM ÇİFTİNE (ADA/ETH), CARDANO/BİTCOİN ÇİFTİNE (ADA/BTC) VB. BAKARSANIZ, GERÇEKTEN PATLIYOR, BU YÜZDEN BUNU ÇOK DİKKATLİ İZLEYECEĞİZ.

Kriptohocası.net analizlerinde yer verdiğimiz üzere, Cardano son rallide, yedinci sıradaki pozisyona geri dönmeden önce kısa bir süre için piyasa değerine göre XRP’yi geride bıraktı. Yazım sırasında %5’lik düşüşle 0.5462 dolardan işlem görüyor.

Coin Bureau analiste göre bir altcoin Ethereum üzerinde baskınlaşabilir

Altcoin analizlerini güncelleyen sıradaki analist “Guy”, popüler Youtube kanalı Coin Bureau’nun sunucusudur. Analist, iki milyon YouTube abonesine, likit stake protokolü Lido Finance’in sonunda Ethereum için fiili yönetişim protokolü olabileceğini söylüyor:

LİDO FİNANCE, POS KRİPTO PARA BİRİMLERİNİ KİLİTLEMEK ZORUNDA KALMADAN STAKE ETMENİZE OLANAK TANIR, YANİ BUNLARI STAKE EDERKEN ÖZGÜRCE İŞLEM YAPABİLİRSİNİZ. BUNUN NASIL ÇALIŞTIĞININ KISA AÇIKLAMASI, KRİPTO PARA BİRİMİNİZİ LİDO FİNANCE ARACILIĞIYLA STAKE ETTİĞİNİZDE, PROTOKOLÜN SİZE, STAKE ETTİĞİNİZ KRİPTO İÇİN BİR TÜR MAKBUZ GÖREVİ GÖREN TAKAS EDİLEBİLİR BİR TOKEN VERMESİDİR.

Lido Finance’in yerel kripto para birimi Lido DAO (LDO), Ocak 2021’de piyasaya sürülen ve maksimum bir milyar arz ile çıkış yapan bir ERC-20 token. LDO, protokolün DAO’sunda oy vermek ve katılmak için kullanılabilir. Analist Guy’a göre, Lido DAO, likit stake için yüksek talep nedeniyle, esasen Ethereum’u yönetmeye başlayabilir. Analist bunun nedeni şöyle açıklıyor:

BUNUN NEDENİ, BEACON CHAİN’DE STAKE EDİLEN ETH’NİN %100’Ü LİDO FİNANCE ARACILIĞIYLA YAPILIYORSA, LİDO DAO’NUN ETHEREUM’UN KENDİSİ ÜZERİNDE İNANILMAZ MİKTARDA ETKİSİ OLACAKTIR. LİDO FİNANCE EKİBİ, LİKİT STAKE TALEBİ NEDENİYLE BUNUN KAÇINILMAZ OLDUĞUNA İNANIYOR. MEVCUT TAHMİNLERİN, ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA TÜM STAKE EDİLEN ETH’NİN %50’SİNİ ELİNDE TUTAN PROTOKOLÜ GÖRDÜĞÜNÜ DÜŞÜNÜN.

Etherscan, Lido Finance’in, Ethereum’un PoS konsensüs mekanizmasının omurgası olarak kabul edilen Beacon Chain’de depolanan tüm ETH’nin %32’sinden fazlasını oluşturduğunu gösteriyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!