Web3, Meme ve Metaverse Coin Analizi: Bu 8’i Fırlıyor! 

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz 24 saat boyunca Bitcoin (BTC) yüzde 0.8’lik bir düşüş yaşadı ve 28.864 dolardan el değiştiriyor. Genel kripto para piyasası ise yüzde 0.1’lik yükseliş ile 1.25 trilyon dolara yükselmiş durumda. Bu sırada çeşitli web3, metaverse ve meme coin projeleri değer kazandı. İşte detaylar…

3 metaverse coin değer kazandı

Öncelikle metaverse coin’lere bakıldığında ChainCade (CHAINCADE) yüzde 17.1 oranında yükseldi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere ChainCade, bir kripto projesinin hem eğlenceli hem de ödüllendirici olması gerektiği fikriyle oluşturuldu. Ardından Torum (XTM) geldi. Torum, kripto para birimi kullanıcıları ve projeleri için özel olarak tasarlanmış bir SocialFi Metaverse ekosistemidir. Torum, yüzde 13.1 değer kazanırken Yield Guild Games (YGG) yüzde 10.5’lik artış yaşadı. Yield Guild Games (YGG’ler), NFT’lere yatırım yapan merkezi olmayan özerk bir organizasyondur (DAO).

Meme ve web3 coin’lerden artış yaşayanlar da oldu

Meme coin’ler açısından bakıldığında, yaklaşık bir yıl önce piyasaya sürülen Jejudoge (JEJUDOGE) yüzde 32’lik bir yükseliş ile bu alanda lider konumda gözüküyor. Ardından gelen YetiCoin (YETIC) yüzde 20.1, Kishu Inu (KISHU) ise yüzde 11 oranında değer kazandı.

Web3 alanında ise Hive (HIVE) yüzde 8.76 değer kazandı. 20 Mart 2020’de başlatılan Hive, Delegated Proof of Stake (DPoS) protokolü üzerine inşa edilmiş, beraberindeki bir blok zinciri tabanlı finansal deftere sahip, merkezi olmayan bir bilgi paylaşım ağıdır. Hive, birçok farklı türde bilgi paylaşım uygulamasını destekler. Sayısız uygulama, API ve ön uç, verilerin, işlemlerin ve kayıtların genel ve doğrudan erişilebilirliğine katkıda bulunur, böylece bu mevcut çeşitlilik ve yardımcı program, ekosistemin içerik oluşturucuları, tüketicileri, yatırımcıları ve oluşturucuları karşılamasını sağlar.

Bu sırada Siacoin (SC) yüzde 6.90 yükseldi. Siacoin (SC), Blockchain tabanlı dağıtılmış, merkezi olmayan bir bulut depolama platformu olan Sia’nın yerel yardımcı program tokenıdır. Sia, kullanıcıların kullanılmayan depolama alanlarına erişim kiralayabilecekleri bulut depolama için güvenli, güvenilir bir pazar yeri görevi görür.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!