BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Ünlü Şirket SHIB, BTC Değil: Bu Altcoin Yatırımlarını Çoğaltı!

0 3

urumsal yatırımcılara likidite sağlamak amacıyla altyapı hizmetleri geliştiren CoinShares, 2022 ilk çeyrek mali raporunda altcoin portföyünün son durumunu paylaştı. SHIB veya BTC yerine, 2021 ile Mart 2022 arasında XRP büyük bir artış yaşadı.

CoinShares, SHIB ve BTC yerine XRP yatırımlarını katlıyor

CoinShares’in XRP yatırımı, Ripple ve SEC arasında devam eden yasal savaşa rağmen üç aylık bir süre içinde 3.83 milyon doların üzerine ulaştı. Önde gelen dijital varlık yönetimi firması CoinShares, 2022 ilk çeyrek mali raporunda, Ripple (XRP) yatırımlarının Aralık 2021 ile Mart 2022 arasında muazzam bir şekilde arttığını açıkladı.

2021 yılının 4. çeyreğinin sonunda XRP yatırımcıları yaklaşık 3.4 milyon dolar değerinde olan CoinShares, 2022’nin ilk çeyreğinde 3.83 milyon dolarlık artış kaydetti. Mali rapora göre CoinShares, 2022 yılının ilk çeyreğinin sonunda, XRP yatırımlarının toplam 7.17 milyon dolar değerinde olduğunu ve 2021 yılının 4. çeyreği ile 2022 yılının 1. çeyreği arasında 3.83 milyon dolarlık bir artış olduğunu bildirdi.

CoinShares, bakiyesine 4 milyon XRP daha ekledi

CoinShares, 2021’in 4. çeyreğinin sonu ile 2022’nin ilk çeyreği arasında yatırımlarına daha fazla XRP ekleyip eklemediğini açıklamasa da, dönem içindeki varlık sınıfı fiyatlarına bakıldığında, firmanın Ripple portföyüne daha fazla XRP eklendiği görülüyor. 2021 yılının 4. çeyreğinin sonunda XRP 0,84 dolar civarında işlem görürken, fiyatı da 2022 yılının ilk çeyreğinin sonunda 0,86 dolar civarında işlem gördü.

Her iki çeyrekteki fiyat farklılıkları ve 2022 yılının ilk çeyreğinde bildirilen dolar cinsinden CoinShares XRP değerlemesi göz önüne alındığında, dijital varlık yönetimi firmasının XRP varlıklarını 4 milyonun üzerinde artırdığı görülüyor.

Ripple ve SEC davası CoinShares yatırımlarını etkilemiyor

Bu arada, İngiltere merkezli dijital varlık yönetimi şirketi, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile kripto paranın fiyatının büyük bir farkla düşmesine neden olan devam eden davasına rağmen XRP’de yükseliş eğiliminde görünüyor. Kriptohocası.net olarak aktardığımız üzere, yeni gelişmeler haftalık olarak ortaya çıkmaya devam ettiği için dava henüz bitmedi. Şu anda davanın bu yıl biteceğinin garantisi yok.

Bununla birlikte, yatırımcılar, XRP fiyatını 4 Ocak 2018’de kaydedilen ATH seviyesi olan 3 doların üzerine çıkarmak için davanın sonucunun Ripple’ın lehine olmasını umuyorlar. CoinShares, piyasa değeri ile altıncı en büyük kripto para birimindeki konumunu istikrarlı bir şekilde artırdığı için davadan caymış görünmüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.