Sepetinde Bu 8 Altcoin Olan İsim: Haftaya Bu İsimleri Bekleyin!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TerraUSD (UST) stablecoin’inin çöküşü kripto para piyasasında moralleri bozsa da; Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Solana (SOL) ve diğer kripto paraların tamamen farklı iş kullanımları vardır. Bunu savunan Jaltech (fon yönetimi şirketi) partneri Jonty Sacks Jaltech’in altcoin portföyünü açıklarken bir analist de piyasaya yönelik analizlerini aktardı.

Analist, kripto paralara yönelik genel analizini açıkladı

Kripto analisti Marcus Kramer, Joe Biden yönetimi tarafından Amerikalıların bu zorlu ekonomik zamanlarda hayatta kalmasına yardımcı olmak için çok sayıda teşvik kontrolünün büyük olasılıkla BTC’ye gideceğini savunuyor (2021’de olduğu gibi). Kramer, “İkinci olarak, kripto pazarlarına giren kurumsal fonlar (Fidelity, Paypal, Tesla, MicroStrategy vb.) ve hatta şimdi kriptoya giren hükümetler (Miami) bile bunların başında geliyor” diyor Kramer.  Altcoin’ler son birkaç günde çok daha düşük destek seviyelerinden de olsa toparlanma belirtileri göstermeye başladı.

Yol boyunca daha fazla sarsıntı olabilir, ancak analiste göre, alıcıların, bunun yılın en iyi satın alma fırsatı olduğuna inanarak pazara yeniden girdiği açık. Yatırımcı duyarlılığının iyi bir göstergesi, belirli bir süre boyunca uzun pozisyonlar açan yatırımcılara karşı kısa pozisyonlar açan traderların sayısını ölçen vadeli işlem uzun/kısa oranıdır. Şimdi, genellikle bir yükseliş göstergesi olan ticaretin uzun tarafına ağır bir şekilde taşındı. Bunlar, dört veya beş yıldan fazla bir süredir kripto para yatırımı yapanlar için özellikle endişe verici zamanlar değil. Analist, bu tarz yatırımcılar için bu hareketlerin çok tanıdık olduğunu düşünüyor.

Jaltech portföyünde hangi altcoin projeleri var?

Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Polkadot (DOT), Solana (SOL) ve diğer kriptoların tamamen farklı iş kullanımları vardır. Bankalar gibi aracılar olmadan, faizle borç verme ve yatırım yapma gibi ortak iş ve finansal ihtiyaçlar için Blockchain çözümleri sunarlar. Katılmak için, bu Blockchain üzerinde çalıştığı yerel para birimlerine; yani ETH, ADA, DOT ve SOL’unuz olması gerekir. Jaltech’in portföyünde ise aşağıdaki coin’ler yer

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!