LUNA Muhbiri Açıkladı: Çöküşün Arkasında Bunlar Var!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Terra (LUNA) olaylarında yeni bir güncelleme var gibi görünüyor. Görünüşe göre bir muhbir Terra ve Do Kwon’u dolandırıcılık ve yatırımcıların milyarlarca dolarlık mali sıkıntısına neden olabilecek bir dizi faktör için ifşa etti.  İşte detaylar…

Terra (LUNA) ekibinden projeye yönelik yeni iddialar

Bir kripto yatırımcısı ve Terra hayranı, Terra’da son zamanlarda neler olduğu hakkında gönüllü bilgi veren birkaç kişi tarafından temasa geçildiğini iddia ediyor. Uzman, Twitter hesabı (FatMan) aracılığıyla, muhbirler tarafından iddia edilen bir dizi suçlamayı aktardı.  FatMan ayrıca Terra Kurucusu Do Kwon, JUMP, Kanav Kariya ve FTX CEO’suna yönelik iddiaları da aşağıdaki şekilde aktardı:

Terra için “yatırımcıları soymaya yönelik komplo” iddiası

FatMan, Do Kwon’un bir grup Blockchain üreticisi olan Jump ile UST ve Luna pazarlarını manipüle etmeleri karşılığında onlara aylık ödeme yapmak üzere bir anlaşması olduğunu iddia etmeye devam etti. Bu, bireysel yatırımcıların milyarlarca dolar kaybetmesine neden oldu. FatMan, Jump’ın başkanı Kanav Kariya’yı bir kukla olduğu ve gizli bir grup tarafından işletildiğini söyledi. Ardından FatMan, kripto borsası FTX’in CEO’sunu hedef alarak, onu bireysel yatırımcıları içeren bir DEX platformu olan Serum ile yüzde 30’luk bir anlaşmayı kolaylaştırmakla suçladı.

Bu suçlamalar, topluluk hala Terraform Labs ve Do Kwon’un UST ve Luna fiyatlarını sabit tutmak için ayrılan fonları zimmetine geçirdiği iddialarını sindirirken geliyor. Kriptohocası.net olarak da bildirdiğimiz üzere Kwon, kayda değer bir etki olmamasına rağmen BTC rezervlerini bu amaç için harcadığını iddia ediyor. Ancak BTC’nin satılması, UST ve Luna’nın çöküşünü engellemedi. Güney Koreli yetkililerin Kwon ve Terra Foundation Guard’ı araştırdığı bildirildi. Bu, Terra topluluğunda gerilime neden oldu çünkü Terraform Labs ve TFG’nin varlıkları yetkililer tarafından dondurulursa, Luna sahipleri için vaat edilen geri ödemeler olmayacak.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!