LUNA 2 Uçuşa Geçti! Binance Sonrası Ücret Düşecek Mi?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

LUNA fiyatı, Binance’in airdrop’u öncesinde bir gecede yüzde 90 civarında artışla gün içi en yüksek değer olan 11,33 dolara yükseldi, ancak o süreden bu yana yaklaşık 8,26 dolara düştü. CoinGecko verilerine göre, 8,26 dolara yükseliş, son 24 saatte yüzde 35’lik bir kazanca denk geliyor. Bununla birlikte genel olarak fiyat, hafta sonu 18,87 dolar açılış fiyatı ile piyasaya sürülmesinden bu yana yüzde 56 değer kaybetti. Topluluk üyeleri, MEXC Global borsasında 12 dolara kadar yükselen fiyatın ekran görüntülerini yayımladı ve Twitter kullanıcısı “bull_bnb”, fiyatın 30 dakika içinde yaklaşık 2 dolar arttığını belirtti.

LUNA 2 fiyatı, Binance airdrop etkinliği sonrası düşecek mi?

Binance, Terra ekosisteminin yeniden başlatılmasına yardımcı olan birkaç borsadan biri ve 31 Mayıs itibarıyla kimi kullanıcılara uzun vadeli airdrop sürecini başlatmanın yanı sıra tokeni alım satıma açmaya hazırlanıyor. Proje, Do Kwon’un dirilme planı ile yeniden ayaklama hedefindeyken kısa vadede yatırımcılar Binance airdrop’u başladığında fiyatın daha da düşeceğini tahmin ediyor. 30 Mayıs’ta “cryptocevo” tarafından gönderilen bir tweet, LUNA yatırımcılarının airdrop işlemine karşı tavırlarını net biçimde gösteriyor. Tweet’te şunlar yazıyor:

LUNA yüzünden 50 bin dolar kaybettim ve karşılığında 112 dolarlık airdrop aldım. Keşke rug pull olsaydı. Bu küçük airdrop yaraya tuz basmaktan başka bir şey değil.
Bazılarının airdrop’tan beklenenden daha az LUNA aldığını biliyoruz ve çözüm üzerinde çalışıyoruz. Tüm verileri topladığımızda daha fazla detay sağlanacak. Bizi izlemeye devam edin.

Luna’ya yatırım yapan yatırımcılar yüzde 70 zarar etti

Kriptohocası.net olarak da bildiridğimiz gibi, Terra ekosisteminin 28 Mayıs’ta Terra 2.0 aracılığıyla yeniden başlatılmasından sonra Terra’nın (LUNA) fiyatı yaklaşık yüzde 70 düşmüştü. Terraform Labs’ın kurucusu Do Kwon’un canlandırma planı çerçevesinde, LUNA 2 olarak da adlandırılan yeni LUNA tokenleri, öncelikli olarak Luna Classic (LUNC), TerraUSD Classic (USTC) ve Anchor Protocol UST (aUST) sahibi olan kullanıcılara airdrop olarak gönderiliyor. Şu anki durumda, Do Kwon’un bu yenilenme hareketine karşı birçok insanın inanç konusunda sıkıntıları var gibi görünüyor. Twitter’daki bir çok yatırımcı daha önce kaybettikleri sermayenin en azından küçük de olsa bir kısmını geri almak ve projeden elini ayağını çekmek istediklerini belirtiyor.

Binance, bugünden itibaren uygun profilli kullanıcılar için LUNA’nın dağıtımına başlayacak. Ayrıca Binance, daha yüksek fiyat dalgalanmalarına maruz kalabilecek ve diğer token’lere göre daha fazla risk teşkil eden yeni ve inovatif tokenleri kullanıcıların alıp satmasına izin veren İnovasyon Kategorisi’nde tokeni listeleyecek. Topluluktaki bazı kullanıcılar “lurkaroundfind” sona erdiğinde LUNA’yı satın alacaklarını ve Binance’teki düşüş başladığında daha kötü senaryoların yaşanacağını tahmin ettiler.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!