BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Facebook Metaverse Token

0 2

Facebook Metaverse token ile artık yaşam çok daha eğlenceli! Facebook metaverse ile varlıklara sahip olabilirsiniz. Satın alarak kolay ve hızlı bir şekilde sizde yeni dünyada keşfedilmeyenleri keşfetmeye hazır olun!

Facebook ismini değiştirdi! İsim değişikliğinin yapılması tesadüfi değildir. Facebook adını Meta olarak değiştirdikten sonra Metaverse token’ları rekora koşuyor! Gelin hep birlikte bu yeni dünyayı keşfedelim…

Facebook Metaverse

Aslında her şey bir haberle başladı. Facebook CEO’su olan Mark Zuckerberg Facebook’un adını değiştirdiklerini duyurdu ve yeni bir macera başladı. Adını Meta olarak değiştirdi ve sanal evrene erişim imkanı açıldı. Milyonlarca dolar yatırım yaparak metaverse konsepti oluşturuldu. Bu terim ilk olarak 1992 yılında ortaya atılmıştır. Kullanıcılar dijital avatarları üzerinden kalıcı bir sanal evren oluşturmayı amaçlıyor. Günümüzde cihazlar üzerinden bu sanal dünyaya girmek çok kolay.

Decentraland Evreni

Decentraland içerik oluşturulan ve kullanıcıların arazi alım satımı yapabileceği bir alandır. NFT alanındaki en büyük sanal evrenden biridir. Kullanıcılar Mana üzerinden platfromda land satın alabilir. Land parselleri alınarak yeni bir dünya inşa edilebiliyor.  Decentraland üzerinden land almak için ana token Mana’dır. Mana Ethereum üzerine kuruludur ve diğer kripto paralar gibi alınıp satılabiliyor. Facebook tokenleri de bu amaç için kullanılmaktadır.

Facebook Metaverse Token Satın Alma

Facebook metaverse token bunlardan biridir. Satın almak için:

  • Herhangi bir kripto para gibi Facebook metaverse satın alabilirsiniz.
  • Satın alma işlemi güvenlik ve gizlilik içerisinde yapılır.
  • Hesap oluşturmadan önce biraz araştırma yapmanızda fayda vardır.
  • Seçtiğiniz platformdan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Facebook metaverse cüzdan hesabı oluşturabilirsiniz.
  • Bu desteği sunan her platform üzerinden hesap açılır.
  • Eğer farklı bir para birimi istenirse o zaman önce TL ile o para birimini alabilirsiniz.
  • Satın alındıktan sonra kullanımı çok kolaydır.

Facebook Metaverse varlığının kısaltılması Facemeta’dır. Satın alma işlemi sırasında ikinci para birimi de görülür. Örneğin Facemeta/USD çifti dolar üzerinden satın alabileceğinizi veya kullanabileceğinizi gösterir. Milli paramız üzerinden şu anlık işlem alanı çok sınırlıdır. Zaman içerisinde yayılım göstererek kullanım alanlarının genişlenmesi bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.