BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Dogecoin Milyoneri, Coinlerini Ne Kadara Satıyor?

0 2

Dogecoin (DOGE), Çarşamba sabahının erken saatlerine kadar 24 saat içinde yüzde 1.4 düşüşle 0.08 dolardan işlem gördü. Küresel kripto para piyasa değeri yüzde 0,8 artarak 1,3 trilyon dolara yükseldi. Cointrendz verilerine göre DOGE, yazım zamanında Twitter’da en çok trend olan kripto paralar arasında yer almıyordu.

DOGE’da yükseliş işaretleri var mı?

CoinMarketCap’e göre, DOGE için 24 saatlik işlem hacmi, yazının yazıldığı sırada yüzde 6.95 düşüşle 478,53 milyon dolara geriledi. Verilere göre DOGE, yazım sırasında yüzde 5.65’lik bir düşüş ile 0.077 dolardan el değiştiriyor. Coin, gün içerisinde maksimum 0.08 dolara kadar çıktı. OANDA Kıdemli Piyasa Analisti Edward Moya, 10 yıllık hazine tahvillerinin Nisan ayının sonundan bu yana en düşük seviyeye düşmesine rağmen, kripto para birimi piyasalarının parlaklığının geri kazanılmadığını belirtti.

Moya, riskli varlıklara yönelik duyarlılığın bir uçurumdan düştüğünü söyledi. “Normalde düşen Hazine getirileri kriptoyu çekici kılıyor ancak şu anda kimse bu düşüşü satın almak istemiyor,” ifadelerini kullandı. Salı günü Benzinga’dan Melanie Schaffer, DOGE’un grafiğinin yükseliş eğilimi geliştirdiğini ve bu da bir sıçramanın muhtemel olduğunu belirtti. Schaffer’a göre, yükseliş farklılığı düzelirse DOGE daha yüksek bir zirve yapabilir ve düşüş trendinin üstesinden gelebilir.

Dogecoin milyoneri yineledi: Satmıyorum

Yazım sırasında, DOGE’un göreli güç endeksi 34.39’daydı. RSI, 11 Mayıs’tan bu yana yüzde 25 ile yüzde 35 arasında hareket etti. 30’un altındaki RSI, bir varlığın aşırı satıldığını gösterir. Dogecoin ortak yaratıcısı Billy Markus, popüler bir mesajlaşma platformu operatörü Snap tarafından yayınlanan bir belgenin hızlandırdığı bir düşüş olan Salı günkü borsa hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Kriptohocası.net olarak da bildirdiğimiz üzere Dogecoin milyoneri olan Glauber Contessoto Salı günü elindeki meme coin’leri satmadığını yineledi. Contessoto, “ideal oranının” yüzde 70’inin kripto para birimi ve yüzde 30 spekülasyon oyunu olduğunu açıkladı. “Özelliklere biraz daha fazla dayandığımı biliyorum ama bunları seviyorum” dedi. DOGE, son yedi günde yüzde 7.3 yükseliş ile gündeme geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.