DOGE, SHIB, BTC ve Bu 7 Altcoin İçin Al-Sat Seçenekleri!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptohocası.net olarak da bildirdiğimiz gibi, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hisse senedi piyasaları 25 ve 26 Mayıs’ta keskin bir şekilde yükseldi, ancak Bitcoin (BTC) ve altcoin’ler benzer bir yörünge izlemedi. Bu, yatırımcıların BTC ve SHIB gibi büyük kripto para birimlerinin henüz dibe vurduğundan emin olmadıklarını gösteriyor. Bitcoin, ABD hisse senedi piyasalarını daha çok takip edebilir mi, yoksa ayrışacak ve daha düşük seviyelerde fiyat çöküşüne devam edecek mi? BTC, SHIB, DOGE ve 7 büyük altcoin için hazırlanan analizleri ve analist görüşlerini aktarıyoruz.

İşte DOGE, SHIB, BTC ve 7 büyük altcoin için kritik seviyeler
Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH)

Bitcoin, 26 Mayıs’ta 28.630 dolarlık güçlü desteğin altına düştü, ancak boğalar düşük seviyeleri sürdüremedi. Boğalar yine 28.630 dolarlık desteği savunmaya çalışıyor ki bu da dikkat edilmesi gereken önemli bir seviye. Fiyat mevcut seviyeden yükselirse ve 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) (30.868 dolar) üzerine çıkarsa, BTC / USDT çiftinin dibe vurmuş olabileceğini öne sürecektir. Parite daha sonra 50 günlük basit hareketli ortalamaya (SMA) (35.721 dolar) yükselebilir. Tersine, fiyat mevcut seviyeden veya genel dirençten düşerse, daha yüksek seviyelerde talep eksikliğine işaret edecektir. Bu, 28.630 doların altına düşme olasılığını artırabilir. Bu gerçekleşirse, parite 26.700 $ ‘daki kritik seviyeyi yeniden test edebilir. Bu seviyenin altında bir kırılma ve kapanış satışları yoğunlaştırabilir ve parite 20.000 dolara kadar düşebilir.

Ethereum (ETH), 25 Mayıs’ta yükseliş trendi çizgisinin altına düştü ve kapandı, bu da ayıların üstünlüklerini yeniden kurmaya çalıştıklarını gösteriyor. Satışlar 26 Mayıs’ta ivme kazandı ve fiyat 12 Mayıs’ın gün içi en düşük seviyesi olan 1.800 doların altına düştü. Ayılar 1.700 dolardaki kritik desteği savunmaya çalışıyor ancak toparlanma momentumdan yoksun. Bu, boğaların agresif bir şekilde destekten satın almadıklarını göstermektedir. Bu, fiyatı 1.700 doların altında batırmaya ve sürdürmeye çalışabilecek ayıları cesaretlendirebilir. Başarılı olurlarsa, ETH / USDT çifti 1.300 dolara düşebilir. Tersine, boğalar 1.700 $ ‘daki desteği başarılı bir şekilde savunursa, parite 2.159 $’ a doğru bir yukarı hareket başlatabilir. Bu, pariteyi birkaç gün daha 2.159 ila 1.700 dolar arasında tutabilir.

BNB ve Ripple (XRP)

BNB’nin 25 Mayıs mum çubuğundaki uzun fitil, ayıların 350 dolardaki kritik genel direnç seviyesine yaklaşan rallilerde satıldığını gösteriyor. Satışlar 26 Mayıs’ta devam etti ve fiyat 20 günlük EMA’nın (320 dolar) altına düştü. Boğaların düşüşü durdurmaya çalışacağı 286 dolarlık küçük bir destek var. Başarılı olurlarsa, duyarlılığın rallilerde satış yapmaktan diplerde satın almaya dönüştüğünü gösterecektir. Boğalar daha sonra fiyatı 350 dolara çıkarmak için tekrar çaba gösterecekler. Alternatif olarak, fiyat 286 doların altına düşerse, 320 doların üzerindeki kırılmayı satın aldıktan sonra tuzağa düşmüş olabilecek agresif boğaların pozisyonlarından çıkabileceğini öne sürecektir. Bu, BNB / USDT çiftini 260 dolara düşürebilir.

Ripple (XRP), 26 Mayıs’ta 0,38 dolarlık kritik desteğin altına indi, ancak günün mum çubuğundaki uzun kuyruk, daha düşük seviyelerde güçlü alımlara işaret ediyor. Alıcılar fiyatı düşüş trendi çizgisine doğru itmeye çalışacaklar. Fiyat düşüş trendi çizgisinden aşağı dönerse, ayılar XRP / USDT çiftini tekrar 0,38 doların altına düşürmeye çalışacak. Bu gerçekleşirse, parite boğaların güçlü bir savunma oluşturması muhtemel olan 0,33 dolarda 12 Mayıs gün içi en düşük seviyesine düşebilir. Ayılar, düşüş trendinin yeniden başladığını göstermek için fiyatı bu desteğin altına çekmek zorunda kalacaklar. Öte yandan, boğalar fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine çıkarırsa, parite 20 günlük EMA’ya (0,44 dolar) yükselebilir. Bu seviye yine sert bir direnç olarak hareket edebilir, ancak boğalar bu engeli aşarsa toparlanma 0,50 dolarlık psikolojik seviyeye ulaşabilir.

Cardano (ADA) ve Solana (SOL)

Cardano (ADA)’nun 0,49 ila 0,56 dolar arasındaki sıkı vadeli işlemleri 26 Mayıs’ta aşağı yönlü olarak çözüldü. Boğalar, küçük desteği 0,46 dolardan savunmaya çalışıyor, ancak başarısız olurlarsa, düşüş 0,40 dolara kadar uzayabilir. Aşağı eğimli hareketli ortalamalar ve aşırı satım bölgesine yakın RSI, ayıların komutada olduğunu gösteriyor. Ayılar batar ve fiyatı 0,40 doların altında tutarsa, satış ivme kazanabilir ve ADA / USDT çifti 0,33 dolara düşebilir. Tersine, fiyat mevcut seviyeden veya destekten geri dönerse, daha düşük seviyelerde güçlü alımlar önerecektir. Boğalar daha sonra fiyatı 20 günlük EMA’nın (0,56 dolar) üzerine çıkarmaya çalışacaklar. Başarılı olurlarsa, parite 0,61 dolara ve daha sonra 0,74 dolara yükselebilir.

Solana (SOL), 26 Mayıs’ta 47 dolarlık kritik desteğin altına düştü ve daha düşük seviyelerde alım yapmış olabilecek yatırımcıların pozisyonlarını kapattığını düşündürdü. Bu, 37.37 dolardaki kritik desteğe olası bir düşüş için kapıları açıyor. Fiyat 37.37 dolardan toparlanırsa, alıcılar fiyatı 20 günlük EMA’ya (55 dolar) itmeye çalışacaktır. Bu, ayıların savunması için önemli bir seviyedir, çünkü üzerinde bir kırılma ve kapanış, SOL / USDT çiftinin dibe vurmuş olabileceğini düşündürecektir. Parite daha sonra 75 dolardaki genel direnç için bir ralli girişiminde bulunabilir Alternatif olarak, ayılar fiyatı 37,37 doların altına düşürürse, düşüş trendinin yeniden başlamasını önerecektir. Parite daha sonra düşüşünü 32 $ ‘lık bir sonraki desteğe genişletebilir.

Dogecoin (DOGE) ve Polkadot (DOT)

Dogecoin’in (DOGE) sıkı vadeli ticareti 26 Mayıs’ta aşağı yönlü çözüldü ve ayılar fiyatı 0,08 doların altına çekti. Ayılar fiyatı 0,08 doların altında tutarsa, DOGE / USDT çifti 0,06 dolardaki hayati desteğe düşebilir. Bu seviye 12 Mayıs’ta güçlü bir destek görevi gördüğünden, boğalar tekrar onu savunmaya çalışabilir. Seviye devam ederse, parite 20 günlük EMA’ya (0,09 dolar) doğru tırmanabilir. Diğer bir olasılık ise, boğaların fiyatı 0,08 doların üzerine çıkarması durumunda, talebin daha düşük seviyelerde olacağını öne sürecektir. Alıcılar daha sonra fiyatı 20 günlük EMA’ya doğru itmeye çalışacaklar. Bu direncin üzerinde bir kırılma, fiyatı daha sonra 0.10 dolardaki psikolojik seviyeye yükselebilir.

Polkadot’un (DOT) 10.37dolardaki kırılma seviyesinin üzerine tırmanıp sürdürememesi, yatırımcılar tarafından satışları çekti. Ayılar, fiyatı 26 Mayıs’ta 9,22 dolarlık kritik desteğin altına çekti, ancak daha düşük seviyeleri sürdürmek için mücadele ediyorlar. Fiyat, 8.56 dolardaki acil destekten toparlandı ve boğalar 20 günlük EMA’daki (10.88 dolar) genel engeli temizlemeye çalışıyor. Bunu başarırlarsa, düşüş eğiliminin zayıflıyor olabileceğini öne sürecektir. Bu varsayımın aksine, fiyat bir kez daha genel dirençten aşağı dönerse, ayılar DOT / USDT çiftini 8.56 doların altına çekmeye çalışacaktır. Bunu yaparlarsa, bir sonraki durak 7.30 dolar olabilir. Boğaların bu seviyeyi agresif bir şekilde savunması muhtemeldir, ancak çabalarında başarısız olurlarsa, parite düşüş trendinin bir sonraki ayağını başlatabilir.

Avalanche (AVAX) ve Shiba Inu (SHIB)

Avalanche (AVAX) düşüşünü sürdürdü ve 26 Mayıs’ta 23,51 dolarlık önemli desteğin altına düştü. Bu, düşüş trendinin yeniden başladığını gösterir. Aşağı eğimli hareketli ortalamalar ayıları desteklese de, aşırı satım bölgesindeki RSI yakın vadede bir rahatlama rallisi veya konsolidasyon olduğunu gösteriyor. Fiyat yükselir ve 23.51 doların üzerine çıkarsa, birkaç agresif ayıyı tuzağa düşürebilir ve kısa bir sıkışmaya neden olabilir. Bu, AVAX / USDT çiftini 20 günlük EMA’ya (34 dolara) itebilir. Alternatif olarak, ayılar fiyatı 23,51 doların altında tutarsa, satış ivme kazanabilir ve parite 20 dolardaki psikolojik desteğe düşebilir

Shiba Inu (SHIB) baskı altında kalmaya devam ediyor. Boğalar 0.000010 dolardaki desteği savunsa da, toparlanma güçten yoksun. Bu, mevcut seviyelerde zayıf talebe işaret ediyor. Ayılar fiyatı 0,000010 doların altına çekmeye çalışacak ve başarılı olurlarsa, SHIB / USDT çifti 0,000009 dolardaki kritik desteğe düşebilir. Bu, dikkat edilmesi gereken önemli bir seviyedir, çünkü altında bir kırılma ve kapanış, düşüş trendinin yeniden başladığını gösterebilir. Parite daha sonra 0,000007 dolara kadar düşebilir. Alternatif olarak, 0,000010 dolar seviyesi devam ederse, parite 20 günlük EMA’ya (0,000013 dolar) yükselebilir. Bu seviye yine bir direnç görevi görebilir, ancak aşılırsa, yukarı yönlü hareket 0.000017 dolara ulaşabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!