BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bitcoin, Ripple ve ETH: Balinalar Bu Coinlere Oynuyor!

0 0

26 Mayıs’ta Bitcoin (BTC)’in 28.100 dolar seviyelerine kadar inmesi yükseliş tezini geçersiz kılıyor. Kripto para piyasasındaki yatırımcılar için bu durum korku ve tedirginlikle karşılanıyor. Bitcoin, Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP), daha aşağı yönlü fiyat hareketi yaşayabilir.

Bitcoin fiyatı yüzde 30 yükselebilecek mi?

Kriptohocası.net olarak da bildirdiğimiz gibi, Bitcoin’in 41.300 dolar ve 39.700 dolar seviyelerindeki fiyat hareketleri yükseliş sinyali olarak görünüyordu. Görünüşe göre akıllı para, yatırımcıları long pozisyon açmaya teşvik etmek için BTC fiyatını bu seviyede tutuyor. Artık karşıt yükseliş üçgeni geçersiz olduğuna göre, sıradaki hedef bir tahmin oyunudur. Piyasadaki ayılar açgözlü olmaktan kaçınmalı ve tekniklerden potansiyel hedefleri göstermesi için daha fazla zaman ayırmalıdır.

Düşüş trendinin geçersiz kılınması için şuan 32.630 dolar seviyesinin geçilmesi gerekiyor. Bu seviye aşılırsa, boğaların BTC fiyatını 38 bin dolara kadar çıkarmak için yeterli güce sahip olması gerekir ve bu durumun, mevcut Bitcoin fiyatından yaklaşık yüzde 30’luk bir artışla sonuçlanması gerekir.

BTC fiyatı konsolide olurken, ETH ise düşüş yaşamaya devam ediyor

Ethereum fiyatı hala 2 bin dolarlık bölgenin altına düşüyor. Ayılar geçen haftaki düşüş tezinde belirtilen teknikleri takip ettiğinden, ETH fiyatı şu anda 1756 dolardan işlem görüyor. Ayılar fiyatı aşağı ittiğinden, Ethereum fiyatı önümüzdeki günlerde muhtemelen 1400 dolara düşecek. Bu, Ethereum fiyatı düşerken, Bitcoin’in değerini koruduğu son birkaç yıldaki ilk kripto sezonu. Bu nedenlerden dolayı, yatırımcılar arasında korku duygusu tüm zamanların en yüksek seviyesinde görünüyor. Göreceli Güç Endeksi, alıcıların destek seviyesini resmen kırdı ve bu da Ethereum fiyatı için düşüş tahminlerini arttırdı

Ethereum fiyat düşüşü geçersizliği şimdi 2,480 doların üzerinde. Boğalar bu alanı kırabilirse, ETH fiyat düşüş trendi geçersiz olabilir. Boğalar, mevcut Ethereum fiyatından yaklaşık yüzde 75 artışla sonuçlanan 3000 dolarlık bir ETH fiyatını güvenle hedefleyebilir.

Ripple (XRP) fiyatı yakından takip edilmeli

Ripple (XRP), kripto para piyasasındaki yatırımcıları en çok hayal kırıklığına uğratan kripto para birimlerinden biri olarak görülüyor. Bu hafta, Ripple fiyatı konsolidatif bir üçgen modelinden ayrıldı ve XRP fiyatının 0,38 doları yeninden test etmesine neden oldu. Yine de analistler, XRP ile SEC arasındaki yaklaşan dava öncesinde alternatif bir yükseliş senaryosu tahmin etmenin yollarını arıyorlar.

XRP fiyatı, önümüzdeki günlerde değişken yapısını sürdürebilir. İki güç arasındaki uzun süredir devam eden anlaşmazlık, muhtemelen XRP fiyatının 1,00 dolar ve ötesine ulaşmasını engelleyen tek şey. Dolar maliyeti ortalama yaklaşımı, uzun vadeli makro hedefleri hedefleyen XRP yatırımcıları için hala uygun bir strateji olarak görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.