BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bitcoin (BTC), Yeni Haftaya Yükseliş ile Başlangıç Yaptı: Analist, Kritik Fiyat Seviyelerine İşaret Etti!

0 3

Analist, güncel teknik görünümü değerlendirdi ve Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) adına yakın vadeli kritik fiyat seviyelerine işaret etti.

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarında kripto para piyasasındaki güncel teknik görünümü değerlendirdi. Analist Bitcoin (BTC)Ethereum (ETH)Solana (SOL) adına kritik fiyat seviyelerine işaret etti.

Analist, Kritik Fiyat Seviyelerine İşaret Etti

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarında piyasanın yönünü yeniden yukarı çevirmesi için lider kripto para birimi Bitcoin’in 30.000 dolar fiyat seviyelerini aşan kalıcı bir yükseliş kaydetmesi gerektiğini ifade etti. ETH‘nin ise kısa vadede 1.900 doları aşması gerektiğini ifade eden analist, ETH’nin 2.250 doları aşması ile birlikte yeniden yükseliş yönlü bir ivme yakalayabileceğini savundu.

Öte yandan analist, Solana’nın (SOL) yakın vadede 45 dolar fiyat seviyelerini aşması gerektiğini belirterek piyasanın yeniden yükseliş ivmesi yakalaması ile birlikte SOL adına yeniden güçlü bir rallinin söz konusu olabileceğini dile getirdi.

Bitcoin (BTC), Yeni Haftaya Yükseliş ile Başladı

Yeni haftaya yükseliş yönlü fiyat hareketleri ile başlayan Bitcoin (BTC), günün erken saatlerinde kaydetmeye başladığı değer artışları ile birlikte 30.600 dolar seviyelerini aştı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, Bitcoin’deki bu değer artışının ardından yönünü yeniden yukarı çevirdi. Ethereum (ETH), kaydettiği son yükseliş hareketleri ile birlikte 1.900 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1,33 trilyon dolara ulaştı. Kripto para piyasasındaki volatilite de önemli ölçüde artış gösterdi. Coinglass verilerine göre kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama 200 milyon dolarlık short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.