BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Analistten Çarpıcı Bitcoin Ve Ethereum Analizi: Uzun Vadede..!

0 8

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti ve trader, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) büyük bir geri dönüşü başlatmadan önce, önümüzdeki aylarda, Bitcoin (BTC)’in bir adım gerisinde olmasını beklediğini söyledi.

Bitcoin, kısa ve orta vadede Ethereum’dan daha iyi performans gösterecek

Credible takma adıyla bilinen ünlü kripto para analisti, 331.300 Twitter takipçisine, önümüzdeki birkaç ay içinde en büyük iki kripto para biriminin nasıl performans göstereceğini tahmin etmek için, Ethereum’un Bitcoin (ETH/BTC) karşısındaki grafiğini izlediğini söyledi.

Kripto para strateji uzmanına göre, ETH/BTC çiftinin önümüzdeki iki ay içinde değerinin yaklaşık yüzde 30’unu kaybettiğini görüyor ve bu da Bitcoin’in kısa ve orta vadede Ethereum’dan daha iyi performans göstereceğini gösteriyor. Credible konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

BTC düştü, ancak ETH/BTC hala bozulmadı. Hala ETH/BTC çiftinin kırmızı çizgiye ulaşmasını bekliyorum, ancak BTC’deki kapitülasyon bunu yapmadıysa, ne yapacak? Benim düşünceme göre, BTC’deki bu düşüş, büyük çıkışın habercisiydi. Beşinci dalganın habercisi.

BTC, tüm zamanların en yüksek seviyelerine hazırlanıyor

Credible’ın grafiğine bakıldığında, ETH / BTC çiftinin Temmuz ayına kadar yaklaşık 0.048 BTC’ye (1.435 dolar) doğru düzeldiğini ve yıl sonuna doğru 0.09 BTC’ye (2.691 dolar) güçlü bir ralli sahnelediğini görüyor. Ethereum’un önümüzdeki aylarda Bitcoin’in altında performans göstermesine neyin neden olabileceğine gelince, Credible, BTC’nin beşinci dalgasına, lider kripto para birimini tüm zamanların en yüksek seviyelerine itebilecek son bir ralli için hazırlandığına inanıyor ve şunları söylüyor:

Şu anda BTC hakimiyeti hakkındaki düşüncelerim bunlar. Uzun lafın kısası, BTC, son beşinci dalga dürtümüzün ilk aşamalarında daha iyi performans gösteriyor. Hakimiyet, her şey bitmeden önce tüm zamanların en düşük seviyesine iniyor.

Credible, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini izleyerek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisinin popüler bir uygulayıcısıdır. Kripto stratejisti, aylardır Bİtcoin trendinin tersine dönmeden önce son bir adım veya beşinci bir dalga için hazır olduğunu söylüyor. Daha fazla Bitcoin haberi için, Kriptohocası.net web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.