BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Analist, Önümüzdeki Zamanlarda Ralli Yapacak 3 Altcoin Açıkladı!

0 2

Popüler Twitter analistlerinden Altcoin Sherpa, önümüzdeki günlerde ralli yapabileceğini düşündüğü 3 altcoin paylaştı: BNB Coin (BNB), Solana (SOL), Fantom (FTM).

Altcoin Sherpa Ethereum rakiplerinde ralli bekliyor

176.000 Twitter takipçili Altcoin Sherpa, Binance’in kripto para birimi BNB’nin şu anda piyasadaki en güçlü altcoin projelerinden biri olduğunu söylüyor. Fiyat tahmini konusunda analist şu seviyeleri belirliyor:

BNB Coin, yazım sırasında önceki 24 saatte yaklaşık %5 düşüşle 313.60 dolardan işlem görüyor. Bitcoin fiyatı 29 bin dolara kadar gerileyen BNB fiyatı da bu ivmeye eşlik etti.

Analist Solana ve Bitcoin arasındaki kolerasyonu güçlü buluyor

Sherpa’ya göre, en güçlü Ethereum rakiplerinden biri olan Solana, Bitcoin (BTC) hayatta kaldığı sürece %53’lük bir kazanç için hazırlanıyor. Analiste göre:

Solana şu anda 45.39 dolardan işlem görüyor. Bu seviye, Altcoin Sherpa’nın 48.64 dolarlık destek seviyesinin biraz daha altında.

Başka bir Ethereum rakibi olan Fantom, analistin radarındaki altcoin

Altcoin Sherpa’ya göre FTM, ATH seviyesi 3.48 dolardan değerinin %90’ının üzerine düştükten sonra bir toparlanmaya hazırlanıyor. Analist ideal pozisyon için şu seviyeleri belirliyor:

Kriptohocası.net haberlerinde yer verdiğimiz üzere, efsanevi devi gelişicisi Andre Cronje’nin Fantom’a geri dönmesi FTM fiyatını çift haneli etkilemişti. Bundan aylar önce Cronje sektörden ayrılacağını duyurmuştu. Ayrıntıları bu makalede ele aldık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.