BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Analist, Büyük Ralliler Yapacak 3 Altcoin’i Söyledi!

0 7

Ethereum, Avalanche ve Solana ralliye hazırlanıyor olabilir. Popüler bir altcoin analisti, bu 3 coin’in yükseliş momentumunu artıracak seviyelere ulaştığını söylüyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan, Cred’in teknik analizlerini inceleyelim.

Bu 3 altcoin boğaya hazırlanıyor, iste nedenleri

Popüler kripto analisti, Ethereum (ETH) ve iki ana rakibi için yükseliş momentumunu artıracak uzun vadeli senaryoları planlıyor. Cred lakaplı gizemli analist, Ethereum önemli bir haftalık desteğin altında işlem görürken, mevcut fiyattan %30’luk bir ralli başlatmak için boğaları beklediğini söyledi. Analiste göre Ethereum belirleyici bir fiyat aralığında işlem görüyor:

ETH İÇİN, HAFTALIK 1.930, 1.940 DOLARIN ÜZERİNDE VEYA YAKLAŞIK OLARAK HAFTALIK KAPANIŞIN GEREKLİ OLDUĞUNA İNANIYORUM. BU SEVİYE ÖNCEKİ KIRILMA (1.930 DOLAR) NOKTASI. ŞİMDİ DİRENÇ GÖREVİ GÖRÜYOR… BU İKLİMDE, GENEL OLARAK İHTİYATLI OLMAKTA FAYDA VAR.

Daha yüksek seviyeler için Cred, 2.000 doların kritik olduğunu belirtiyor. Aşağıdaki grafiği paylaşan analist şunları söylüyor:

DİKKATİM ÖNCEKİ ARALIK DESTEĞİNDE. ŞİMDİ MUHTEMELEN 2.000 DOLARIN ÜSTÜNE KADAR OLAN MENZİL, 2.600 DOLAR DİRENCİ OLARAK DEĞİŞTİ. HAREKETLİ ORTALAMALARI GÖZ ÖNÜNE ALIRSAM, BU BÖLGEDE BİRLEŞECEKLERİNE EMİNİM.

Teknik analizde, uzun vadeli desteğinin geri alınması, talebin varlığını ve potansiyel olarak satıcı tükenmesini gösteren bir yükseliş sinyalidir. Yazım sırasında, Ethereum 1,790.36 dolardan işlem görüyor. ETH bir süreliğine, gün içinde 1.800 doların üzerine ulaştı. Böylece kritik bir direncin kırabileceğini onayladı.

Solana’nın yakında 80 dolara ulaşması için bu seviye kritik olacak

Sırada, Cred’in boğaların önemli bir destek bölgesini geri kazanabilmesi durumunda büyük bir ralliyi ateşleyebileceğine inandığı Solana (SOL) var. Teknik açıdan bakıldığında analist, 80 dolara ulaşmak için 2 kritik fiyat seviyesi belirliyor:

ÖNCEKİ DİRENÇ SEVİYESİ YAKLAŞIK 46 DOLARDI. BANA GÖRE, 80 DOLARA DOĞRU BİR HAREKET HAKKINDA KONUŞABİLMEMİZ İÇİN BUNU NETLEŞTİRMELİ. AYRICA, 46 DOLARIN ÜZERİNE GERİ DÖNMELİ Kİ BU ÖNEMLİ BİR HAREKET OLUR.

Solana yazım sırasında 40.20 dolardan işlem görüyor. Bu esnada son 24 saat içinde hafifçe yükseldi. Ancak bu seviyenin üzerinde kalıcı olmak için yeterli olmadı.

Avalanche, analistin radarındaki son altcoin

Diğer yandan AVAX, büyük bir destek seviyesinin üzerinde işlem görmeye ediyor. Bu nedenle, Cred’e göre teknik kısımda oldukça sağlam görünüyor. Analist AVAX’in daha düşük seviyeleri reddettiğini söylüyor:

AVAX’IN KRİTİK BİR HAFTALIK DÜŞÜK ARALIĞI 23 DOLAR VEYA CİVARINDA VE ÜST ÜSTE İKİNCİ HAFTA BU SEVİYENİN ÜZERİNDE KAPALI. BU YETERLİ. EN AZINDAN DESTEK DEVAM EDİYOR.

Görüldüğü üzere Cred’in grafiğine göre, AVAX’ın ilk hedefi 39 dolar. Kriptohocası.net analizlerinde yer verdiğimiz üzere, Avalanche bir süredir 25 doların altında işlem görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.