BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Analist Açıkladı: Bu Seviye Kırılırsa BTC Ücreti Devasa Yükselecek!

0 9

Popüler kripto para yatırımcısı ve analisti Jason Pizzino, lider kripto para biriminin şu anda hakim olan momentumu sürdürme durumunda Bitcoin (BTC)’in daha da yükselebileceğini ve hızla toparlanabileceğinden umutlu olduğu belirtiyor.

Analist BTC için iki önemli seviye olduğunu belirtiyor

Analist Pizzino, BTC’deki yükselişin “çok fazla çaba” gerektireceği konusunda uyarılarda bulunurken, YouTube kanalında bulunan 267 bin abonesine, Bitcoin’in temel direnç seviyelerinin üstesinden geldikten sonra mevcut fiyattan yaklaşık yüzde 64 yükselebileceğini söylüyor:

Bu seviyelerin üzerine çıkabilirsek, konsolide edebilir ve daha yükseliş yaşayabilir. Daha düşük seviyelerle daha da yükselmeye devam edebilirsek… bir sonraki kilit seviye 48 bin dolar ile 52 bin dolar seviyeleri olabilir. Ancak bu noktada Bitcoin için bu düşük seviyelerde yapılacak çok iş olduğu için 40 bin dolar seviyesine, hatta 50 bin dolara ulaşmayı bile düşünmek için analistler olarak çok ileri götürüyoruz.

Kriptohocası.net olarak bildirdiğimiz gibi; Şu anda Bitcoin, 29.800 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Kripto para analisti, BTC’in üstesinden gelmesi gereken ilk iki direnç seviyesinin sırasıyla 32.800 dolar ve 34.500 dolar olduğunu belirtiliyor ve şunları söylüyor:

Bu seviyenin hemen üzerindeki 50 (Fibonacci düzeltme seviyesi) 32.700 dolar fiyat seviyesinde. Yani 32.800 doların üzerindeki yuvarlak bir sayı için. Bizim ilk seviyemiz olacak: 32.800 dolar… sonraki seviye en kritik seviye olarak görüyorum. Yani 34.500 dolar… Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesinden (69.044 bin dolar) sıfıra kadar olan ana 50 (Fibonacci düzeltme) seviyemiz… şu ana kadar önümüzde 32.800 dolarımız ve 34.500 dolarımız olduğu görülüyor.

‘’Konsolide olmasının ardından yükselecek’’

Pizzino, Bitcoin için üçüncü direnç bölgesinin 38 bin dolar seviyeleri civarında olduğunu söylüyor:

Yaklaşık 37.500 dolar ve bunun üzerinde yer alan bir sayı için yaklaşık 38 bin dolar seviyesi diyebilirim. Yani şu anda bakıp değerlendirdiğimiz üç seviye: üstesinden gelmemiz gereken ilk fiyat seviyesi 32.800 dolar civarında görünüyor. Sonra 34.500 dolar geliyor ve işte o zaman 38 bin dolar seviyesini gözlemliyor olacağız.

Kripto para yatırımcısı ve analisti ayrıca, BTC’in 38 bin dolar seviyesinin hemen üzerinde konsolide olması durumundan sonra daha da yükseleceğini söylüyor:

Tüm bu direnç seviyelerini er ya da geç üstesinden gelebilirsek, o zaman 38 bin dolar seviyesinin hemen üzerinde konsolide etmek için bu seviyelerin üzerine tırmanmaya başlar ve ardından fiyat seviyelerinin daha da yükseldiğini görebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.