3 Büyük Haber, Bu Metaverse Coin Fiyatını Yükseldi!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni ortaklıklar, bir main-net yükseltmesi ve bir stablecoin başlatma planları, metaverse coin projesi WEMIX fiyatında %200’lük bir ralliyi tetiklemiş gibi görünüyor.

Üç önemli haberle metaverse coin fiyatı uçtu!

Klaytn ağında çalışan bir metavrese coin projesi olan WEMIX, GameFi devrimine katılmayı hedefliyor ve bu hafta, projenin yerel tokeni (WEMIX), daha geniş piyasada satışlar devam ederken bile yükselmeyi başardı.

TradingView’den elde edilen veriler, 12 Mayıs’ta 1,27 dolara düşmesinden bu yana, WEMIX fiyatının 24 saatlik işlem hacmi 652 milyon dolara yükselirken, 25 Mayıs’ta %269 artarak 4,70 dolara ulaştığını gösteriyor.

WEMIX 1 günlük grafik / Kaynak: TradingView

Uzmanlara göre WEMIX için fiyatın tersine çevrilmesinin üç nedeni, yakında çıkacak olan WEMIX 3.0’ın piyasaya sürülmesi, bir dizi proje lansmanı ve ortaklık anlaşması ve token holder’ları için kilitleme staking’in tanıtılması.

WEMIX 3.0 geliyor!

WEMIX’e dikkat çeken ana gelişme, protokolün 15 Haziran’da gerçekleşmesi planlanan main-net lansmanı. WEMIX 3.0, Stake-Based Proof-of-Authority  (SPoA) konsensüs algoritması kullanacak ve Ethereum sanal makinesi (EVM) uyumlu bir public chain (genel zincir) olacak. Ana ağ lansmanının bir parçası olarak WEMIX, ekosistemin yerel stablecoin’i olarak WEMIX Dolarını (WEMIX) de tanıtacak.

Açıklamalara göre WEMIX, USD Coin (USDC) ve itibari para birimleri gibi off-chain varlıklar tarafından desteklenen %100 teminatlı bir stablecoin olacak.

Metaverse coin için yeni ortaklıklar heyecanı artırıyor

Mayıs, birden fazla oyun başlatıldıktan veya ağdaki yaklaşan lansman tarihlerini açıkladıktan sonra WEMIX protokolü için yoğun bir ay oldu. Yeni eklemeler arasında Crypto Ball Z, Four Gods ve Every Farm ile SpoLive spor tahmin oyununun dahil edilmesi yer alıyor.

Protokol lansmanlarının yanı sıra WEMIX, Old Fashion Research (OFR) kripto fonunda lider yatırımcı olmanın yanı sıra Jadu adlı ABD merkezli bir artırılmış gerçeklik metaverse girişimine yapılan yatırım da dahil olmak üzere çeşitli stratejik yatırımları duyurdu. Ayrıca, Kriptohocası.net haberlerinde de yer verildiği üzere 17 Mayıs’ta WEMIX’in arkasındaki ekip, Vietnam Blockchain Derneği ile de bir mutabakat zaptı imzaladı.

Tüm token sahiplerine sunulan standart %7 stake ödülüne ek olarak, 90 ila 360 günlük bir kilitlenmeyi kabul eden yatırımcılar %9 ila %20,28 arasında kazanabiliyorlar.

Artan bahis ödülleri

WEMIX ayrıca, WEMIX holder’larına uzatılmış bir kilitlenme süresi taahhüt ettikleri için artırılmış staking ödülleri sunan bir teşvik olan Stake360’ı da piyasaya sürdü.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!