BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

3 Büyük Haber, Bu Metaverse Coin Fiyatını Yükseldi!

0 0

Yeni ortaklıklar, bir main-net yükseltmesi ve bir stablecoin başlatma planları, metaverse coin projesi WEMIX fiyatında %200’lük bir ralliyi tetiklemiş gibi görünüyor.

Üç önemli haberle metaverse coin fiyatı uçtu!

Klaytn ağında çalışan bir metavrese coin projesi olan WEMIX, GameFi devrimine katılmayı hedefliyor ve bu hafta, projenin yerel tokeni (WEMIX), daha geniş piyasada satışlar devam ederken bile yükselmeyi başardı.

TradingView’den elde edilen veriler, 12 Mayıs’ta 1,27 dolara düşmesinden bu yana, WEMIX fiyatının 24 saatlik işlem hacmi 652 milyon dolara yükselirken, 25 Mayıs’ta %269 artarak 4,70 dolara ulaştığını gösteriyor.

WEMIX 1 günlük grafik / Kaynak: TradingView

Uzmanlara göre WEMIX için fiyatın tersine çevrilmesinin üç nedeni, yakında çıkacak olan WEMIX 3.0’ın piyasaya sürülmesi, bir dizi proje lansmanı ve ortaklık anlaşması ve token holder’ları için kilitleme staking’in tanıtılması.

WEMIX 3.0 geliyor!

WEMIX’e dikkat çeken ana gelişme, protokolün 15 Haziran’da gerçekleşmesi planlanan main-net lansmanı. WEMIX 3.0, Stake-Based Proof-of-Authority  (SPoA) konsensüs algoritması kullanacak ve Ethereum sanal makinesi (EVM) uyumlu bir public chain (genel zincir) olacak. Ana ağ lansmanının bir parçası olarak WEMIX, ekosistemin yerel stablecoin’i olarak WEMIX Dolarını (WEMIX) de tanıtacak.

Açıklamalara göre WEMIX, USD Coin (USDC) ve itibari para birimleri gibi off-chain varlıklar tarafından desteklenen %100 teminatlı bir stablecoin olacak.

Metaverse coin için yeni ortaklıklar heyecanı artırıyor

Mayıs, birden fazla oyun başlatıldıktan veya ağdaki yaklaşan lansman tarihlerini açıkladıktan sonra WEMIX protokolü için yoğun bir ay oldu. Yeni eklemeler arasında Crypto Ball Z, Four Gods ve Every Farm ile SpoLive spor tahmin oyununun dahil edilmesi yer alıyor.

Protokol lansmanlarının yanı sıra WEMIX, Old Fashion Research (OFR) kripto fonunda lider yatırımcı olmanın yanı sıra Jadu adlı ABD merkezli bir artırılmış gerçeklik metaverse girişimine yapılan yatırım da dahil olmak üzere çeşitli stratejik yatırımları duyurdu. Ayrıca, Kriptohocası.net haberlerinde de yer verildiği üzere 17 Mayıs’ta WEMIX’in arkasındaki ekip, Vietnam Blockchain Derneği ile de bir mutabakat zaptı imzaladı.

Tüm token sahiplerine sunulan standart %7 stake ödülüne ek olarak, 90 ila 360 günlük bir kilitlenmeyi kabul eden yatırımcılar %9 ila %20,28 arasında kazanabiliyorlar.

Artan bahis ödülleri

WEMIX ayrıca, WEMIX holder’larına uzatılmış bir kilitlenme süresi taahhüt ettikleri için artırılmış staking ödülleri sunan bir teşvik olan Stake360’ı da piyasaya sürdü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.