BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

100 Büyük Balina, SHIB Değil: Bu Meme Coin’den Alıyormuş!

0 4

Ethereum balinalarının en büyük token pozisyonu Shiba Inu (SHIB) ve FTX Token (FTT) arasında gidip gelir. BSC ağında ise durum farklı bir meme coin’in lehine dönüyor. En büyük 100 BNB balinası son 24 saat içinde 5,68 milyon dolar dolar değerinde Dogecoin satın aldı.

En büyük BNB balinaları 68 milyon Dogecoin’i cüzdanlarına çekti

Dogecoin (DOGE), en büyük 100 BNB balinası arasında en çok satın alınan tokenlerden biri haline geldi. 71. en büyük BNB balinası 5,68 milyon dolar değerinde 68 milyon DOGE satın alarak meme coin’i zirveye taşıdı. Balina izleme botu WhaleStats, “Martian Manhunter” adlı bu BNB balinasının, önemli bir işlemde 5.68 milyon dolar değerinde 68 milyon DOGE satın aldığını bildiriyor. İşlem kaydına aşağıdaki tweet’ten ulaşabilirsiniz.

Dogecoin şu anda Marslı Manhunter için dolar değerine göre en büyük 18. HODL pozisyonu. Cüzdanda en büyük ilk 3 pay TrueUSD (TUSD), Avalanche (AVAX) ve Dai Token’e (DAI) ait. Balinanın önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde daha fazla Dogecoin alması bekleniyor. Bunun nedeni balinanın köşede yüklü miktarda stablecoin bulundurması.

SHIB yerine Dogecoin balinaların gözdesi oldu

Bu muazzam birikimle, en büyük 100 BNB cüzdanı için toplam DOGE bakiyesi, mevcut fiyat itibariyle 16.89 milyon dolar değerinde 202.27 milyon DOGE’ye ulaşıyor. WhaleStats raporlarına göre bu, DOGE’nin son 24 saat içinde en çok satın alınan 100 BNB balinası tarafından en çok satın alınan tokenler arasında en üst sıralarda yer almasına yardımcı oluyor.

Ayrıca, son balina aktivitesi nedeniyle Dogecoin, Binance Coin (BNB) ve Binance USD’den (BUSD) sonra ilk 100 BNB balinası arasında son 24 saatte en çok işlem gören üçüncü kripto para birimi oldu

Kriptohocası.net analizlerinde yer verdiğimiz üzere, Dogecoin son 24 saate göre -%7,03 düşüşle 0.07653 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 562,5 milyon dolar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.