Zcash Nasıl Çalışır?

Zcash Nasıl Çalışır
Zcash Nasıl Çalışır
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kritpo borsasında Zcash, Bitcoin’ e seçenek olarak geliştirilmiştir. Zcash Nedir; Yatırımcısını gerçekten gizlemeyi ve finansal hareketlerini saklamayı vaat eden ZEC sanal para birimidir. Zcash Nasıl Çalışır; Zcash eşsiz düzenlenmiş sitemi ile ilgililerinin gerçekleştirdiği işlemlerin; alışverişin sağlandığı ve ödemenin yapıldığı bilgisi dışındaki bütün içeriklerini sır olarak saklamaktadır.

Zcash Nedir; ZEC ilave özellikleriyle kripto para piyasasına 2016 ‘ da giriş yapmıştır. Bitcoin’ e seçenek olsa da temelinde Bitcoin yer almaktadır. Bu yüzden Zcash işlemleri seri olarak gerçekleştirebiliyor.

Zcash ( ZEC) Nereden Alınır?

Kripto borsasının köklü para birimlerinden biri olarak nerdeyse kripto platformlarının tamamında yer alıyor. Huobi, Binance, Coinbase, Kraken, Bybit benzeri bilindik borsalarda EHT, USDT ve BTC çifti olarak alım-satım yapılmaktadır.

Bu borsalarda işlem gerçekleştirmek için ilk adım olarak içlerinden biri seçilerek kayıt yapılmalıdır. Daha sonra hangi parite çifti oluşturulacağı, ne kadarlık bir yatırım yapılacağı gibi ayrıntılara karar verilmelidir. Piyasa Değeri; ZEC 21 milyon coin üretilmiştir. Üretimin tamamı kripto borsasına katıldığından dolayı madenciliği yapılmamaktadır. Borsalardan ya da elinde bulunan yatırımcılardan sağlanabilmektedir.

Zcash ( ZEC) Neden Benzersiz

Kripto borsasında var olan paralar lakaplar ile işlem görüyor ancak Zcash tamamen sır kalmayı sağlıyor. Zcash Nasıl Çalışır; Zk-SNARK uygulaması ile yatırımcıların işlemlerini minimum bilgi ile gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Piyasa Değeri; ZEC sunduğu ilave özellikler ile kullanıcılarını gizemli hale getirmiştir. Bu durum ise borsada değerlenmesine zemin hazırlamıştır. ZEC ara ara aşağı yönlü hareketlenmeler yaşasa da güncel değeri 38,81 £.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!