Tlm Coin Metaverse Mü?

0 14

2021 yılının nisan ayında piyasaya sürülen Tlm coin Metaverse mü; evet, Tlm coin NFT tabanlı bir Metaverse oyunudur.

Tlm Hakkında Genel Bilgiler

Ariel words oyununda yerel kripto para birimi olan Tlm satın alan oyuncular etrafında dönen madencilik oyunu Wax blockchain tabanlı olmasının yanı sıra aynı zamanda BNB Chain ile bütünleşmekte.

Ödüllendirilen birincil kaynak olan Tlm ile oyun içinde madencilik yapan kullanıcılar aynı zamanda oyunun oyna kazan mekaniğini kullanmakta. ERC-20 be BEP-20 sürümlerini kapsayan platformda kullanılan token olan Tlm coin halen birçok kripto para borsası üzerinde listelenmektedir.

Tlm Coin Metaverse Mü; Ne Zaman Çıktı

Binance tarafından 19. proje olarak duyurulan Alien Word Trillium, 7 Nisan 2021 tarihi itibarıyla piyasaya sürüldü. Oyuncuların NFT’ler ile rekabet ettiği ekonomi simülasyonu olan Tlm coin mekaniğinden tüm kullanım alanlarına kadar demokratik olma ilkelerini benimser.

Tlm coin Metaverse mü; Oyuncular stratejilerine göre en uygun olan NFT’leri satın alarak bir araya getirirken aynı zamanda savaşlara katılmak madencilik yapmak ya da oyun içi görevleri tamamlayabilmek için dijital oyun ögelerini kolaylıkla elde edebilir.

Bunların yanı sıra aynı zamanda gezegen daha oyun meclis üyelerini seçerek yönetişimle meşgul olur. DAO modelinin aktif olarak kullanıldığı oyunda Tlm sahibi olan oyuncular gezegen oynamalarına katılır. Sahip olduğu özellik sayesinde coin blok zincir ağındaki kullanıcıların oyuna katılmasını sağlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.