BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Koinim – Giriş, İletişim, Güvenilir mi?

0 16

Firmanın sistemi, Türkiye üzerinde çokça tanınan ve diğer yeni çıkan kripto para borsalarına nazaran en eski olan kripto para borsaları arasında yer almaktadır. Platform 2013 yılı içerisinde Nisan ayında kurulmuştur. İlk olarak o yılların Eylül ayında deneme olarak, sonrasında ise Aralık ayında iyileştirmeleri ile günümüze değin kullanıcılarına hizmet sunar. Bitcoin cüzdan ve platformu olarak tanımlanacak platform, 2018 yılına gelindiğinde yatırımcı sayısı 200 bini aşmış durumdadır. Dolayısı ile firma ilk bitcoin işlemlerinin yapıldığı kripto para borsaları arasında adını duyurmuştur.

Koinim Giriş

https://koinim.com/ adresi üzerinden sisteme ulaşmanız kolay ve pratik bir hal alır. Sisteme girmenizin ardından hemen karşınıza gelen alandan e-posta ve şifre girerek hemen üye olabilirsiniz. Ve akabinde ise sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu istenilen bilgileri doldurmalı; güvenlik işlemlerini sağlamanız için telefonunuza gelen doğrulama kodlarını tamamlayarak üyeliğinizi aktif hale getirmeniz mümkün olacaktır. Sadece yönergeleri izleyerek devam etmeniz üyeliğinizi oluşturacaktır. Gerekli kişisel verileri sunmanız ise, hem siz hem dijital paranızın güvenliği açısından gerekli olur.

Koinim İletişim

Firmanın sistemine, gerek duymanız halinde [email protected] adresinden bir mail göndererek erişmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca sistemin sunduğu https://destek.koinim.com/hc/tr/requests/new destek formu ile talep oluşturarak, sorunlarınızın çözümü için yardım isteyebilirsiniz.

Firma Güvenilir Mi?

Firma Türkiye üzerinde ilk kez kullanılan dijital para borsası olarak 2013 yılından beri hala faaliyet göstermektedir. Yukarıda geçtiği üzere, kullanıcı sayıları ve hala aktif olarak devam ediyor olması; sistemin güvenilir olup olmadığının en büyük kanıtı olarak sizlerin değerlendirilmesine sunulur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.