Kadena Coin Nedir? Kadena (KDA) Hakkında Detaylı İnceleme

Kadena Coin Nedir
Kadena Coin Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kadena (KDA) Nedir?

Kadena Coin Nedir? Kadena, Bitcoin’e benzer bir güvenlik sistemiyle çalışan, ölçeklenebilir ve geliştirici dostu bir genel blok zinciri oluşturmayı hedeflemektedirler. Bu Vizyonu desteklemek için Kadena, yeni bir fikir birliği yöntemiyle, Chainweb adlı bir iş kanıtı modeli ve Pact adlı yeni bir akıllı sözleşme dilini de sunmakta. Misyonu ise, herhangi bir ikinci katman ölçeklenebilirliği veya işlevsellik çözümlerine ihtiyaç duymadan işlem hacmi ve geliştiricinin benimsenmesi için temel katmanını optimize eder. İkinci katman çözümleri, uygulama geliştirmeyi karmaşıklaştırma eğiliminde olduğundan dolayı tek bir platformda eksiksiz bir araç kiti sağlamanın daha geliştirici dostu olması için hedeflenmiştir. Ekip ayrıca Kadena’nın dahili testlere dayanarak saniyede işleyebileceği işlem sayısı konusunda üst sınırı olmadığını savunurlar.

Kadena Coin Nedir? Kadena’nın yerel akıllı sözleşme dili olan Pact, Solidity on Ethereum’da bulunan ortak eksiklikleri, özellikle de sonsuz döngülere karşı savunmasızlığını ve resmi doğrulama eksikliğini iyileştirmek için tasarlanmıştır. Pact akıllı sözleşmeleri, hard fork’a ihtiyaç duymadan herhangi bir zamanda güncellenebilir. Kadena ayrıca halka açık akıllı sözleşme platformlarından önce gelen özel bir blok zinciri oluşturdu. Şimdi Kadena Kuro (eski adıyla ScalableBFT) olarak adlandırılan özel blok zinciri, Bizans Hata Toleranslı (BFT) fikir birliği mekanizmasını kullanır ve kurumsal düzeyde kullanım durumları için optimize edilmiştir. Kadena Coin Nedir? Kadena Kuro, sigorta şirketlerinin bilgi toplama ve yönetme yükünü azaltmak için sağlık konsorsiyumu tarafından 2018’den beri kullanılmaktadır. Bu özel blok zinciri, işlem süreçlerini hızlandırmak ve veriler için yeni pazarlar yaratmak için kamu blok zinciri ağlarına (Kadena’nın genel platformu gibi) sahip bir yan zincir gibi kullanılabilir.

Kadena Coin Projesi Nedir?

Kadena Coin Nedir? KDA belirteçleri, blok zincirinde akıllı sözleşmeler ve işlemler yürütmek için ödeme yapmak için kullanılır. Bu, gazın Ethereum blok zincirinde nasıl çalıştığına benzer. Ek olarak, madenciler bir sonraki geçerli bloğu keşfettikleri için KDA jetonları ile ödüllendirilir. Yani KDA belirteci kullanımına bir örnek:

  • Kullanıcılar arasında doğrudan havale (ödemeler)
  • Yeni bir akıllı sözleşme oluşturun
  • Akıllı sözleşmeli gaz ödemesi

Kadena Projesinin Özellikleri Nelerdir?

Kadena, kripto para ekosisteminde birçok yönden devrim yarattığını iddia ediyor. Bu

  • Hataları otomatik olarak algılayan Pact yazılım dilini kullanarak daha güvenli akıllı sözleşmeler sağlayın.
  • Artan şebeke talebi Kadena’nın elektrik tüketimini değiştirmeyecektir. Eşsiz mimarisi onu enerji verimliliği açısından önde gelen projelerden biri yapmaktadır.
  • Diğer platformlardan farklı olarak küresel finansal sistemi çalıştırmak üzere tasarlanmıştır. Bunun nedeni, zincir sayısından bağımsız olarak aynı TPS’ye (saniyedeki işlem sayısı) ölçeklenmesidir.
  • Kadena, güvenilir, emniyetli ve harika bir deneyime dayalı çalışmanın kanıtlanmasına kendini adamıştır.
  • dApp’lerin (merkezi olmayan uygulamalar) toplu olarak benimsenmesinin önündeki ana engellerden biri olan işlem ücretlerinin önemli ölçüde iyileştirilmesi. Kadena (KDA) Projesi ve Beyaz Kitap

Kadena Coin Nedir? Kadena projesinin teknik detaylarına geniş bir perspektiften bakılıyor. Rakiplerinden farklılaşan ve birçok önemli pazar sorununa çözüm sunan proje, teknik detayları beyaz kağıt sayfasında sundu. Kadena temel olarak blockchain’i demokratikleştirmeyi amaçlıyor. Ekosistemi, Bitcoin güvenliği ve

Neredeyse bedava gaz, eşsiz verimlilik ve daha fazlasını içerir. Akıllı sözleşmeler sağlar. Daha güvenli olan akıllı sözleşmeler de bu kapsamda değerlendirilmektedir. Katman 1 İş Kanıtı (PoW) blok zinciri görevi görerek sınırsız ölçeklendirme sağlar.

Pazar için önemli bir konu olan ölçeklenebilirliğe odaklandı. Teknik incelemede verilen ayrıntılara göre, ölçeklenebilirliği optimize etmeyi ve resmi doğrulama ve yükseltilebilirliği sağlamayı hedefliyor. Akıllı sözleşmelerle donatılmış, Pact adlı akıllı sözleşme diline sahip halka açık bir blok zinciridir. Chainweb, 1. katman genel blok zinciri protokolü olarak işlev görürken Kuro, 2. katman blok zinciridir. 500 düğümde saniyede 8.000’e kadar işlemi desteklediği kanıtlanmıştır ve AWS ve Azure’da değerlendirilebilir. Kadena Madeni Para Vadeli İşlemleri

Kadena Coin Geleceği

Kadena Coin Nedir? Kadena Coin’in geleceği hakkında bazı soru işaretleri var. Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Ancak kitlesel benimsemeyi sağlamak, zincir teknolojisinin ve onu işletmeye bağlayan ekosistemin tamamen yeniden tasarlanmasını gerektiriyordu. Kurucular kendi zincir mimarilerini oluşturdular ve kurumsal blok zincirinin daha önce ulaşılamaz olduğu düşünülen hız, ölçek ve enerji verimliliğinde çalışmasını sağlayacak araçları yarattılar. Kadena Coin Nedir? Kadena parasının iyi bir yatırım olup olmadığı sorulduğunda cevap evet. Kadena, mevcut KDA fiyat trendlerine ve Kadena fiyat tahminlerine dayanan mükemmel bir yatırım seçeneğidir. Yakın gelecekte Kadena tahmininin yaklaştığı söylenebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!