Jered Kenna Kimdir?

Jered Kenna Kimdir
Jered Kenna Kimdir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Jered Kenna 2009 yılında bitcoin işine girmiş bir iş adamıdır denilebilir. Abd açılmış olan ilk bitcoin kuruluşu olarak, Tradehill adlı sistemin kurucusudur. Ayrıca bu sistemin icra kurulu başkanı ile kripto para eğitimi uzmanlığı gibi görevini başarı ile sürdürmüştür. Böylelikle bu girişimi sayesinde, kripto para hususu ile zengin olanlar listesinde adını duyurmayı başarmıştır.

Jered Kenna Nasıl Zengin Oldu

Jered Kenna 2009 yılında bitcoin yatırımında bulunmuştur. Şuan için sahip olduğu kuruluş ve girişimler sonucunda ise 2021 yılı için servet gücünün toplam yaklaşık olarak 30 milyon dolar kadar olduğu tahmin edilmektedir. Bitcoin sisteminin ilk zenginlerinden sayılan Jered Kenna, eskiden daha fazla Btc sahibi olduğunu ancak şuan bu dijital varlıklarının azaldığını belirtmektedir. Dijital kripto para endüstrisine para değil dünyaya katkı sunmak ve değiştirmek için girmişti. Abd içerisinde bulunan lüks oteller arasında bilinmekte olan 20 Mission Hacker adlı otelin de sahibi olaral görev yapmaktadır. Her ne kadar zenginler listesinde adı olsa da Kenna, bitcoin sisteminden biraz uzaklaşma sürecine girmiş bulundu.

Bunun sebebinin ise yanlışlıkla yaptığı hata olduğunu belirtmek mümkündür. Şöyle ki 2010 yılında; şuan değeri yaklaşık olarak 6.5 milyon dolar olan 800 btc dijital varlığı artık yoktur. Bunu bilgisayarı üzerinden yanlışlıkla silmiştir. Ayrıca 2016 yılına gelindiğinde, yapılan saldırı sonucu ise yine büyük payda dolar kaybı söz konusu olmuştur. Bu süreç sonrasında hevesi ve hayalleri hususunda bir miktar pes etme konumuna gelerek, dijital para piyasasından çekilmeyi ve hayatını bu dijital dünya ötesine taşımaya karar verdi. Özellikle 2016 yılından sonra yapılan para çalınma hususu Jered Kenna’yı çok etkilemişti. Kolombiya içerisinde, saldırı yapılmadan önceki servetinden yatırım yaptığı bira fabrikasını açarak yeni bir düzen kurmayı seçti.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!