Fantom Coin Ne Kadar?

Fantom Coin Ne Kadar
Fantom Coin Ne Kadar
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Anlık veri bazında Fantom coin ne kadar birçok internet sitesinde yer almaktadır. Toplam arz miktarı 2.545.00 62 73 olan Fantom coin fiyatı 6.85 TRY işlem hacmi ise 3. 942.452.457 TRY’dir.

Fantom Nedir Fantom Coin Ne Kadar?

Dag tabanlı akıllı sözleşme platformu olan Fantom, halka açık dağıtılan defter teknolojilerinin ölçeklenme sorununa çözüm üretmektedir. Dolayısıyla geliştirilmiş sürümü kullanılarak geleneksel blok defteri tabanlı depolama altyapısından ayrılır.

Lachesis protokolünü benimserken aynı zamanda dünyadaki tüm işlem araçları arasında uyumluluk sağlar. Olay blokların sıralamasını elde edebilmek için zaman damgaları kullanır. Fantom coin ne kadar takip etmek için kripto borsalara üye olmak yeterlidir.

Fantom Coin Avantajları

CryptoNode algoritmasını temel alan ilk kripto para olan Fantom coin için pahalı donanımlara gerek yoktur sadece 64 bit CPU kullanılarak rahatlıkla madencilik yapılır. Büyük bir gizlilik içerisinde işlem yapılmasına imkan sağlayan açık kaynaklı algoritma CryptoNode işlemlerde tarafların anonim kalmasını sağlayabilmek adına halka imzalar kullanır.

Böylelikle kullanıcılar arasında özel anahtar kullanan belirlenemez ve işlem yapan kullanıcıların anonim hali gelmesi sağlanır. Kripto para borsalarında alım satım işlemleri yapılırken aynı zamanda takas edilebilir. Ödeme aracı olarak kullanılmasının yanında aynı zamanda stake edilen kripto paralar arasında yer alır.

İşlemler en fazla 2 dakika içerisinde onaylanırken hem çevrimiçi hem de çevrimdışı iki cüzdan sürümünde de saklanır. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra en önemli avantajı ise defi paketlerinde teminat olarak kullanılıyor olmasıdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!