DERO Coin Nedir? DERO Coin Hakkında Herşey

DERO Coin Nedir
DERO Coin Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DERO Coin nedir?

Dero Coin Nedir? Hızlı ve anonim işlemlerin yanı sıra akıllı bir sözleşme ve hizmet modelinde dünya çapındaki kullanıcılara hizmet veren homomorfik bir şifreleme protokolüdür. Monero’dan bir kod çatalı olarak oluşturuldu. CryptoNote protokolünü kullanır. Bu, Proof of Work blockchain ve DAG altyapısını anonim işlemlerle birleştiren ilk kripto para birimi projesidir. Ek olarak, bu, yerel zincirde hiçbir katmanı veya ikincil blok zinciri akıllı sözleşmesi olmayan ilk CryptoNote blok zinciridir. Bu proje 2017 yılında oluşturuldu. Açık kaynaklı bir kripto para birimi sistemi. Projenin arkasındaki isim, “Kaptan” adlı anonim bir kriptograftır.

Dero Coin Nedir? Dero platformunun temel amacı, Monero, Zcash, Pivx gibi ağların yaygınlaştırdığı ve Ethereum, NEO, Stellar, EOS vb. ağlarını desteklemek için desteklediği akıllı sözleşme teknolojisini kullanmaktır. Bunu yapmak için, Dero önce Monero’dan çatallandı ve ardından Golang’da tamamen yeniden yazıldı. Ancak bu nedenle proje artık başka bir madalyonun çatalı olarak adlandırılmıyor. platformu bugün. Geliştiricilerin güvenli, açık ve ölçeklenebilir merkezi olmayan uygulamalar sunmasına yardımcı olmak için vardır.

DERO Projesinin Amacı Nedir?

Dero Coin Nedir? Dero projesinin ana hedefleri; Monero, Zcash gibi ağlarda yaygın olan akıllı sözleşme teknolojisi kullanılarak ETH, NEO, Stellar, EOS vb. Bunu kripto para birimi gizlilik özellikleriyle birleştirin. Bunu başarmak için, DERO önce Monero’dan çatallandı ve ardından Golang’da tamamen sıfırdan yeniden yazıldı.

Türkiye’nin önde gelen Kripto para borsası olan Dyorex hakkında merak ettiklerinize Dyorex Nedir makale yazısından detaylıca bilgilere ulaşabilirsiniz.

Proje, neredeyse anında ödemeler ve kimsesiz blok olmamasının kullanım avantajını sunuyor. Ayrıca, DERO’nun minimum TPS’si 75’tir. Optimum koşullar altında, maksimum 1000 TPS’dir. Bu nedenle daha çok kripto para alanında kullanılması bekleniyor. DERO parası büyürse, önemli bir fiyat artışı bekleyebiliriz.

Dero’nun Güçlü Yönleri Nelerdir?

Dero Coin Nedir? Dero, kendi sözleriyle güvenliği ve mahremiyeti çok ciddiye alıyor. Kullanıcılar, ortak protokol katmanlarındaki ağ saldırılarına karşı koruma sağlamak için ağ üzerinde özel işlemler gerçekleştirebilir. Ayrıca Dero teknolojisi bir geçirgenlik teknolojisidir. Ağ yükü ile ölçeklenir ve iş uygulamaları için ideal bir ortam sağlar. Platform, kullanıcılara anında senkronizasyon ve hızlı işlem vaat eden 18 saniyelik bir blok süresine sahiptir.

DERO Coin Avantajları ve Dezavantajları Neler?

DERO Coin avantajları şunlardır:

  • DERO, halka imzaların, yeni geliştirilen kurşun geçirmez, standart TSL/SSL düğümler arası iletişimin ve PoW CryptoNote blok zincirine güç veren yüksek düzeyde ölçeklenebilir DAG teknolojisinin bir kombinasyonudur.
  • Anonim akıllı sözleşmeler sayesinde tüm ödeme bilgilerini ifşa etmek istemeyen işletmeler ve hatta bireyler için uygun bir çözüm sunar.
  • Güvenliğ ana mahremiyet odaklı ideolojiyle daha da tutarlı hale getirmeye çalışmaktadır

DERO Coin dezavantajları şunlardır:

  • Ethereum, NEO, Stellar, EOS, vb. Ağda yaygın olan akıllı sözleşme teknolojisini uyarlamada benzer projelerle rekabet eder.
  • Diğer herhangi bir kripto para birimi gibi, yüksek oynaklıktan muzdariptir.

DERO Coin Yorumları

Dero Coin Nedir? Kripto para uzmanları, hızla yükselen DERO coin ile ilgili analizlerinde ve yorumlarında genellikle olumlu terimler kullanıyor. Bitcoin, Ethereum ve Litecoin, en yaygın kullanılan üç tescilli olmayan kripto para birimidir, ancak nispeten eski teknolojiyi kullanırlar. Öte yandan DERO, 12 saniyelik bir blok süresiyle birleştirilmiş oldukça gelişmiş bir DAG blok zincirini kullandığı için kripto para birimi alanında yeni nesil teknolojiye sahiptir. Bu ve bunun gibi birçok kripto paralar hakkında merak ettiklerinize kripto para kategorimizden makalelerimize detaylıca ulaşabilirsiniz.

DERO Coin Geleceği Ne Olur?

Dero Coin Nedir? DERO projesi, neredeyse anında ödemeler sunar ve artık blok kullanmama avantajları sunar. DERO’nun optimum koşullar altında minimum 75 ve maksimum 1000 TPS’si vardır, bu nedenle kripto para birimi alanında daha fazla kullanım görmesi beklenen DERO coin, yüksek hacimlere ulaştığında fiyatta önemli bir artış yaşayacaktır.

DERO Coin Projesi ve Whitepaper

DERO projesinin temel amacı, Monero, Zcash ve Pivx gibi ağlar tarafından yaygınlaştırılan akıllı sözleşme teknolojisini kullanarak Ethereum, NEO, Stellar, EOS vb. Bunu kripto para birimi gizlilik özellikleriyle birleştirin. Bu amaca ulaşmak için DERO, önce Monero’dan çatallandı ve ardından Golang’da sıfırdan yeniden yazıldı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!