BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Chainlink Alınır mı? Chainlink Fiyatı, Piyasa Değeri

0 27

Blockchain teknolojisini kullanan yeni kripto para birimi Chainlink alınır mı? Güvenli yatırım olarak kullanılabilir mi? Piyasa değerinin ne olduğu yatırımcılar nasıl alım satım yapmalı konusu merak ediliyor.

Chainlink Kurucusu

Çeşitli blok zincir platformlarındaki akıllı sözleşmeleri, zincir dışı veri kaynaklarına ve API’lere bağlayan merkezi olmayan bir oracle ağı olarak kullanılan Chainlink; 2017 yılında Sergey Nazarov ve Steve Ellis tarafından tasarlandı.

Akıllı sözleşmelerin, olayları tetiklemek ya da işlemleri yürütmek için kullanılabilecek blok zincirinin dışından verilere erişmesine izin vermesi bakımından benzersizdir.

Chainlink Güvenilir mi?

Son yıllarda değeri giderek arttığı için iyi bir yatırım olarak kabul edilmeye başlayan Chainlink alınır mı noktasında, yatırımcılar için güvenilir bir kripto para birimidir. Çok yüksek güvenlik düzeyine sahip para birimi, saldırıya uğrama düşüktür.

Büyüme potansiyeli ve diğer kripto para birimlerine göre düşük fiyatı nedeniyle, birçok yatırımcı tarafından alım olarak görülen kripto para; başarılı bir kripto para birimi olarak, güçlü bir geliştirme ekibine ve geniş bir kullanıcı tabanına sahiptir.

Chainlink Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Oracle ağını kullanan Chainlink (LINK) uzun vadeli yatırımcılar için Chainlink alınır mı sorusunu da beraberinde getiriyor. Chainlink (LINK) kriptomat verilerine göre en düşük değeri 0.13 EUR idi.

Chainlink (LINK) fiyat geçmişine bakıldığında 43.32 EUR tepe değerine ulaştığı görülüyor. Bunun yanında 2022 Chainlink düşüş piyasası tahmini fiyatı ise 5.66 USD olarak tahmin ediliyor. Chainlink Boğa fiyat tahmini ise 10.89 USD ile 35.65 USD arasında değiştiği görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.