Chainlink Alınır mı? Chainlink Fiyatı, Piyasa Değeri

Chainlink Alınır mı
Chainlink Alınır mı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain teknolojisini kullanan yeni kripto para birimi Chainlink alınır mı? Güvenli yatırım olarak kullanılabilir mi? Piyasa değerinin ne olduğu yatırımcılar nasıl alım satım yapmalı konusu merak ediliyor.

Chainlink Kurucusu

Çeşitli blok zincir platformlarındaki akıllı sözleşmeleri, zincir dışı veri kaynaklarına ve API’lere bağlayan merkezi olmayan bir oracle ağı olarak kullanılan Chainlink; 2017 yılında Sergey Nazarov ve Steve Ellis tarafından tasarlandı.

Akıllı sözleşmelerin, olayları tetiklemek ya da işlemleri yürütmek için kullanılabilecek blok zincirinin dışından verilere erişmesine izin vermesi bakımından benzersizdir.

Chainlink Güvenilir mi?

Son yıllarda değeri giderek arttığı için iyi bir yatırım olarak kabul edilmeye başlayan Chainlink alınır mı noktasında, yatırımcılar için güvenilir bir kripto para birimidir. Çok yüksek güvenlik düzeyine sahip para birimi, saldırıya uğrama düşüktür.

Büyüme potansiyeli ve diğer kripto para birimlerine göre düşük fiyatı nedeniyle, birçok yatırımcı tarafından alım olarak görülen kripto para; başarılı bir kripto para birimi olarak, güçlü bir geliştirme ekibine ve geniş bir kullanıcı tabanına sahiptir.

Chainlink Piyasa Fiyatı Piyasa Değeri

Oracle ağını kullanan Chainlink (LINK) uzun vadeli yatırımcılar için Chainlink alınır mı sorusunu da beraberinde getiriyor. Chainlink (LINK) kriptomat verilerine göre en düşük değeri 0.13 EUR idi.

Chainlink (LINK) fiyat geçmişine bakıldığında 43.32 EUR tepe değerine ulaştığı görülüyor. Bunun yanında 2022 Chainlink düşüş piyasası tahmini fiyatı ise 5.66 USD olarak tahmin ediliyor. Chainlink Boğa fiyat tahmini ise 10.89 USD ile 35.65 USD arasında değiştiği görülüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!