Astar Coin Nedir? 4 Başlıkta Detaylı İnceleme

Astar Coin Nedir
Astar Coin Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Astar Coin Nedir?

Astar Coin Nedir? Duyuruya göre Polkadot Relay Chain, akıllı sözleşmeleri desteklemiyor. Bu nedenle, Polkadot ekosisteminin üzerine bir ekosistem inşa etmek isteyen herhangi bir geliştiricinin bunu sağlayan bir parachain’e sahip olması önemlidir. Astar, EVM’yi destekleyen ve EVM ile WASM akıllı sözleşmelerinin bir arada var olmasına ve birbirleriyle iletişim kurmasına izin veren bir parachain oluşturarak tüm geliştiriciler için en iyi çözümü sağlamak üzere tasarlandığını söylüyor. Ek olarak Astar Network, Web3.0 için ölçeklenebilir ve birlikte çalışabilir bir altyapı tasarlıyor. Astar Network, Parity’nin Substrate çerçevesi üzerine inşa edildiğinden, ölçeklenebilir bir akıllı sözleşme platformu olarak da hizmet veren gelecekteki bir Polkadot parachain olabilir.

Tasarım gereği Polkadot Relaychain, akıllı sözleşmeleri desteklemez. Bu, Primer’in bu boşluğu doldurmasını sağlar. Ölçeklenebilirlik, açıkça dApp geliştiricileri için en önemli gereksinimlerden biridir. İdeal olarak geliştiriciler, ölçeklenebilirlik konusunda endişelenmeden Liner ağında herhangi bir uygulama oluşturabilir. Astar Network’ün misyonu, Web’in yeni biçimi Web3.0’ı tanımlayan ve etkinleştiren ölçeklenebilir, birlikte çalışabilir, dağıtılmış bir uygulama platformu sağlamaktır.
Ölçeklenebilirlik ise tüm blok zincirleri için en büyük zorluk olarak görülüyor.

Astar Coin Nedir? Blockchain teknolojisinin benimsenmesini sağlamak için daha yüksek performans gereklidir. Ölçeklenebilirlik, Astar Network’ün optimize etmeye çalıştığı önemli bir konudur. Ek olarak, oylama ve referandum gibi yönetişim faaliyetlerini kolaylaştırmak için ASTR belirteçleri kullanılacaktır. Ayrıca, ASTR belirteç sahipleri, ASTR belirteçlerini hem dApp’lerde hem de ağlarda dağıtabilir. Bu, stake yapanların ASTR jetonlarını nasıl kazandığıdır. Türkiye’nin önde gelen Global borsası Dyorex Kripto para hakkında merak edilenlere Dyorex Nedir makale yazısından ulaşabilirsiniz.

Astar Coin Geleceği

Astar Coin Nedir? Polkadot Relaychain’in doğası gereği akıllı sözleşmeleri desteklememesi, Astar ağında doldurulması gereken çok büyük bir boşluk oluşturuyor ve bu yaklaşım kripto para birimi geliştiricilerinin dikkatini çekti. Uzmanlar, Polkadot ağına yenilik getirdiği için olumlu söz edilen projenin gelecekte daha fazla girişimciyle büyüyeceğine inanıyor.Uzmanlar, Web 3.0’ın gelişmesiyle DAPP ihtiyacının artacağına inanıyor, Astar ağı ve ASTR’yi belirtiyor coin tüm bu gelişmelerden faydalanacaktır.

Astar Ağı nasıl çalışır?

Astar Coin Nedir? Star Network, herkesin katılabileceği izinsiz, halka açık bir Kademe 1 blok zinciridir. Genel olarak One Star Network, geliştiricilerin uygulamalarını bağlaması için varsayılan kök zincirdir. Star Network, geliştiricilerin Tier 2 çözümlerini kullanmasını kolaylaştırmak için Optimistic Virtual Machine (OVM) modülü ve DApp Staking modülü gibi çeşitli modüller sunar. Primer Network (eski adıyla Plasma Network), ölçeklenebilir Dapp’ler geliştirmenin ve son teknoloji Katman 2 çözümlerini desteklemenin bir yolunu sağlayan bir Substrate blok zinciridir. Polka Dot Relay zinciri, tasarım gereği akıllı sözleşmeleri desteklemez. Geliştiriciler, ölçeklenebilirliği düşünmek zorunda kalmadan yıldızlı ağda uygulamalar geliştirebilir.

Astar Network (ASTR) Çalışma Prensibi ve Özellikleri

Astar Coin Nedir? Astar Network, tüm kullanıcıların yetkilendirme olmadan çalışmasına izin veren, katman 1 yapılı bir genel blockchain teknolojisidir. Çoğul Astar Ağı, yaratıcı ekibin uygulamalarını birbirine bağlayan temel zincir yapısıdır. Astar Network, Optimistic Virtual Machine (OVM) modu ve DApp Stake modu gibi farklı işletim standartları sunarak, geliştiricilerin alternatif Layer 2 yollarını kolayca kullanmalarına olanak tanır. Astar Network sadece Plazma uygulamaları için değil, Lightning Network uygulamaları ve diğer Layer 2 platformları için de kullanılmaktadır. Katılımcılar, seçebilecekleri alternatif bir yol seçebilir ve en azından bazı ek yapılarla amaçlanan kullanımları sağlanabilir.

Primer ile mümkün olmayan alternatif katman 2 geçişi uyumluluğuna ek olarak, Astar platformu, dapp yazarlarını teşvik etmek için bir hizmet teklifi olarak Plazma uyumluluğu elde etti. Bir hizmet sağlayıcı olarak Plasma, geliştiricilerin birincil uygulamaları her şeyi sıfırdan uygulama zahmetine girmeden kolayca paylaşmasına yardımcı olur. Astar, başlangıcından bu yana Astar platformunu destekleyen ekip temsilcilerini desteklemek için bu dönemde Astar’ı erken satın alanlara ödül veren bir staking ilkesi geliştirdi.

Ekip delegeleri basit akıllı sözleşme ilkeleri oluşturur ve bunları Astar platformunda paylaşır. Astar Coin Nedir? ASTR Cryptocurrency Foundation, akıllı sözleşmelere token yatırımı yaparak bu üretken faaliyeti devraldı. Açıklanan her yapı, akıllı sözleşmelerin nasıl çalıştığına bağlı olarak ödüller de alır. Bitcoin ve Ethereum gibi diğer blockchain teknolojileri yalnızca madencilere ödül veriyor ve sanal dünyaları gerçekten destekleyen içerik oluşturucuları, uygulamalarını gaz biçiminde paylaşmanın maliyetine katlanmak zorunda bırakıyor. Bu sebeple Astar blok hediyeleri iki ana kısma ayrılmaktadır.

Astar Coin Nedir? Astar ana zincir teknolojisi bloğu hediyesinin yarısı, platformun önemini artıran DApp’lerin yaratıcılarına, geri kalanı ise yarısı olacak. İnceleyenleri engellemek için. Liner’lar ayrıca operatörler adı verilen akıllı sözleşme denetleyicilerini sitelere atamanıza olanak tanır. Operatörler, diğer olası dApp uygulamaları tarafından belirlenir. hediye gelirinin diğer kısmı. Bunun yarısı %50 olur. Oluşabilecek işler için %10 ve operatör denilen kullanıcılar için %40.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!