0x (ZRX) Nedir?

0x (ZRX) Nedir
0x (ZRX) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

0x (ZRX) Nedir; 0x (ZRX), bir kripto para birimidir ve açık bir protokol benimser. Bu para birimi bir ethereum blok zincirine aittir.  Tıpkı diğer kripto para birimleri gibi 0x (ZRX) birimi de merkezi olmayan bir sistem barındırır ve aynı koşullarda işlem görür. 0x (ZRX) biriminin ortaya çıkış amacı tokenlerin güvenli şekilde değişimlerinin yapılması içindir.

0x (ZRX) Nasıl Çalışır?

0x (ZRX) nasıl çalışır; 0x (ZRX) kripto para birimi, halk arasında merkeziyetsiz sisteme olan güvensizliğin ve dezavantajları konusunda algılarını düzenlemeyi amaçlar. Burada işlemler blok zincir dışında gerçekleştirilip blok zincir ağına aktarılıyor. Yapılan bu işlemde herhangi bir protokol varlığı yoksa işlem ücreti de görülmez.

0x (ZRX) Nasıl Satın Alınır?

0x (ZRX), Türk Lirası ile alınabilen bir birimdir. 0x (ZRX) nasıl satın alınır; Kripto para borsasında bulunan platformlardan biri tercih edilerek hesap oluşturulur.  Hesap oluşturulduktan sonra hesaba Türk Lirası veya hangi para birimi kullanılıyorsa transfer edilir. Bu işlemlerden sonra kolay alış-satış sekmesine girilerek 0x (ZRX) birime ait fiyata göre satın alınır.

ZRX Coin Geleceği

ZRX Coin geleceği, coinin çıkış amacının piyasa üzerinde benimsenerek geliştirilmesi doğrultusunda bu coin birimin iyi yerlere geleceği öngörülür.  ZRX sisteminde işlemlerin blok zincir üzerine geçmeden dışardan kaydedilip blok zinciri içerisine alındığı için işlem ücreti de ödenmiyor. Bu sayede tokenlerin değiştirilebilinmesiyle kripto para borsasındaki yeniliklerin artırılmasına neden olabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!